Dostum diyebilcegim 1 kisi bile yok kendimi cok yalniz hissediyorum?

Cevremde cok arkadasim var ama hepsi menfaatci cikarci sahte insanlar. Bu yuzden hic biriyle samimi olmuyorum. Dost diyebilcegim 1 kisi bile yok cok yalnizim. Nasil dost edinilir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kimse kimsenin dostu değil bakma. Herkes menfaatine yürüyo dost ayağı deyip. Allah yeter

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bende yalnızım ne dost var ne arkadaş eve kapattıp kendimi asosyal oldum 3 senedir böyleyim 18 yaşım bu arada ama bu son günlerde kendimi iyi hissediyorum millete ne gerek var sanki onlarla beraber doğduk artık ben kendimi kısıtlamaktan vazgeçtim artık kendi içime kapanmak istemiyorum çünkü bıktım yani mal mal evde oturuyorum bu şekil 3 senem berbat oldu kafaya takmamaya çalış kendi bak saçına suratına giyimine vücuduna ben önceden kendimi kapattığım için dış dünyaya kendime bakmazdım şimdi bu aralar bakıyorum kendime özgüvenim geldi bide fitness a gidicem şu an salon arıyorum bide vucut yaptım mı 10 numara sende kendini zorla birşeyler yap evde durma ara sıra çık evden

0|0
    0|0
    • Evde oturmuyorum ztn cevremde cok insan var ama dostum yok

• sen varlık içinde yokluk diyosun karakter olarak yakın görmüyor olabilirsin kafa dengi zor ya her zaman bulunmuyo rastgele insanlarla belki oda bir şans belki tanımadığın insanlarla tanış

• Aynen kafa dengi biri yok malesef

Kızlar Ne Diyor 3

• bir ortama girince çok sessiz çok çekingen insanlar görürsen onlarla tanışmaya çalış onların dostlukları kaliteli oluyo... Ve genellikle arkadaşa ihtiyaçları oluyo eğer o kişilikleri tanırsan gerçekten pişman olmazsın..

0|0
    0|0
    • Sessiz insanlarla muhabbet edilmiyor ki

• Cekingen olma sende niye cekingensin

• çekingen olup olmamak benim elimde olan birşey değil malesef :( Beni bir tek ben gibi olanlar anlar çok kötü bir durum psikolojik bir şey...

• Bende

0|0
    0|0
  • Zamanla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...