Babam bana çok baskı uyguluyor, ne yapmalıyım?

Merhaba! Benim sorunum babam. Kendisi tam denilmese de orta derecede alkolik sayılabilir. Her gün iki bira içer. Kendisine kaç kere dediysek de vazgeçiremedik. Ben ailenin en büyük kızıyım. Akrabalar beni hep annemin tarafına benzetir, bu nedenle babam benden nefret ediyor. Çok ağır küfürler ediyor, bir erkeğin bir kadına kullanabileceği en ağır küfürler diyebilirim. Hiçbir zaman kendisine saygısızlık etmedim, derslerime çok çalıştım ve hep takdir getirdim. Sırf kendisine yük olmayayım diye dershane paramı devlet burslarımla ödedim fakat kendisi ödemiş gibi sürekli başıma kalktı. Bana hiç sevgi, sevgiyi bırakın saygı bile göstermedi. Başarılarımla hiç gurur duymadı, beni bir kere öpmedi. Anneme boşanmasını, dayanamadığımı söyledim fakat ayrılırlarsa para sıkıntısı çekeceğimizi söylüyor. Benimle aynı olmasa bile benzer derdi paylaşan arkadaşlarım varsa bana yardımcı olmalarını çok isterim. Üstlerinden gelebiliyorlarsa nasıl geldiklerini anlatsınlar. Teşekkürler...

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• evden kaç

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet her lafına cevabı yapıştırıyorum. İlk başlarda çıldırıp üstüme yürüyordu şimdi susup kalıyor. Ana baba fark etmez sana saygı duymayana sen de saygı duymayacaksın.

1|0
    0|0
    • Üstüme yürüyor annem ve kardeşime bişey olmasın diye sessiz kalıyorum senin kadar cesaretli değilim maalesef

• Teşekkür ederim. Denemeye çalışacağım. Umarım iyi bir sonuç alabilirim 😊

• Umarım karşı taraf biraz olsun akıllanır da senin yüzün güler 🙏🏻

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim de babam yok yanımda. Parasız da ilgisiz de ayakta duruyor insan, uzaklaş o manyak heriften

1|0
    0|0
  • Annene söylesene

1|0
    0|0
    • Anneme çok söyledim hıçkırarak ağladım önünde fakat dediğim gibi sıkıntı yaşayacağımızı söylüyor

Yükleniyor...