Toplum İçinde Ağlayan Bir Bebeğinize "Yeter artık sus" diye bağırsa ne yapardınız o kişiye?

Bebeğiniz olmasına gerek yok kardeşinize amcanızın kızın oğluna olsa

Güncellemeler:
Ne Yapardınız?

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Olay çıkarırım ne halkla bağırıyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdığım biri değilse mına korum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gecen gun 4 saatlik bir ucak yolculugundan gelirken iste sirf bu yuzden yol boyunca filmi en yuksek sesle dinlemek zorunda kaldım :/ bebege bagirmak olmaz annesi de elinden geleni yapiyorsa ne denebilirki

0|1
    0|0
  • Senin sesin benim yavrumdan çok çıkıyor bakıyorum da deyip şakayla karışık iğnelerim. Onun ne haddine be benim yavruma bağırmak. Canım yavrum.

0|1
    0|0
  • Sakin kalırdım. Özür dilerdim. Ama eğer tip tip rahatsız ifadelerle bana bakarsa kıyamet kopar.

0|1
    0|0
  • Sen ağlarken iyiydi ulan der doverim

0|1
    0|0
  • Kiyamet kopar

0|1
    0|0
  • Gömerim onu

0|1
    0|0
  • kızarım

0|1
    0|0
  • Canına okurum.

0|1
    0|0
  • Hastanelik ederim onu.

0|1
    0|0
  • Yaparken düşünecektin.

0|0
    0|1
  • Onu ilelebet sustururum

0|1
    0|0
  • Saçını başını yolarım.

0|1
    0|0
  • Sen kes sesini o bebek derdim

0|1
    0|0
  • Tokatlarım

0|1
    0|0
  • Ağzının payını verir milletin içinde rezil ederdim

0|1
    0|0
    • möööööö korktum senden

• demi

• Konuşabilse zaten ablatcsk sıkıntısını bebiş :(((

Erkekler Ne Diyor 5

• otobüste önümde hiç tanımadığım bir kadınla bebeği oturuyordu onların önünde ki adamla kadında söylenmeye başladı kadında ağzını açmıyor mahçup durumda hissetti kendini herhalde onlar başlayınca başladım bende bağıra bağıra söylenmye sustular sonra kavga bile çıkar ya çocuk o daha kimse bir şey diyemez

0|1
    0|0
  • Bırak ağlasın derim.

0|1
    0|0
  • Hoş değil tabi, bebeğin ne kadar ağladığına ve ebeveynlerini susturmak için ne kadar uğraştığı da önemli. Ama şık bir davranış değil

0|1
    0|0
    • Ağzınımı tıkıyacan kardeşim nasıl susturcaksın 6-7 aylık bebeği :)

• ben şartlar sundum, oradaki insanlar da sinirli morali bozuk olabiliyor uzun yolculuklarda özellikle ama dediğim gibi bun diyen kişinin davranışı şık değil, sabretmek gerek. Zaten anne baba öylesi anda yeterince mahcup hisseder kendini

• Bebeğin yanında ses etmem , eşime veririm. Hırlayan arkadaşa da uzak bir noktada insanlık ve hayat dersleri veririm.

1|1
    0|0
  • Anlayişlı bir şekilde bu daha cocuk derdim 😀

0|1
    0|0
Yükleniyor...