Kürt'lerin için halay çekmek bir grur sebebi mi?

bir halaya yüzlercesi giriyor hatta düğüne gelen herkez sandalyeler boş :)
geçen gün bir arkadaşımın daveti üzerine bir kürt düğününe gittim sandalyede oturan bir ben vardım :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kürt değilim ama halay çekmek dünyanın en güzel şeyi 💃💃

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oynamayı sevmediğim için bilemem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dünyanın en saçma olayı ya soluksuz halay çekiyorlar düğün boyunca bir nefes al bir farklı figür uygula. :D

0|1
    0|0
    • aynen bana çok tuaf geliyor :)

• Sdce kurtlr icn değil Erzrmluyum turkum benim icn de oyle😃

0|1
    0|0
    • yani çeken çok hastası çokta kürtler abartıyor :) dügünlerde dans bile etmiyolar :)

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşamaları bile gereksiz.

1|1
    0|0
  • doğu benim kürt benim kurduğum bu kürdistan benim askerlerime verdiğim keleşlerim dokunma elimde bir dağlarım var yazarım derdimi dağlara, türkler ancak helikopterle bomba atar dağlara, kürdistan yar oldu kürtlere konuşuyor türkler gene kendi kendineeeeeeeee

0|0
    0|0
    • Bu ne be istemsiz güldüm😂😂😂 En iyi kürt ölü kürttür 😂

• @Mantessa bebeğim buraya gel orda kopek var bak hav hav yappar 😂🔫

• Ya bir uyuyakalmışım nasıl bu kadar havlamanda uyudum bilmiyorum ya sen kendi söylediklerine inanıyomusun bir kere😄 yok ezmişler kürt çocukları ölmüş asıl ölen şehitlerimiz ki sizin çocuklarınıza bişey demiyorum yabancı devletler sizi dolduruyo dolduruyo sonra bizim üstümüze salıyolar ne istiyorsunuz bağımsızlık mı? Afadersin ama nah size bağımsızlık burası Türkiye ve size kucak açmışız devletimize almışız doğuyu size vermişiz daha ne istiyosunuz anlamıyorum buldukça bunuyorsunuz ya sizin yüzünden ben okulumda "varlığım Türk varlığına armağan olsun" her sabah okuduğumuz şeyi artık okuyamıyorum Tayip iti de size yeterince yardım ediyo zaten Allahtan bulun oldu mu şimdi sus daha fazla sinirlendirme beni

Yükleniyor...