Tüh yaaaa dediğiniz birşey oldu mu hiç hayatınızda ya da kısa süre önce?

Evet arkadaşlar cevapları alalım

Güncellemeler:
Tühh yaaa Anahtar içeride kaldı ( özellikle tam kapıyı çekince aklıma gelirdi namussuz 😆😆😆😆)
Tühh yaa

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Tatile gitmistim didime tum gun evde yatip dinlenmeyi dusundum icin okadar fazla kiyafete goturmemistin biz gidince teyzelerimde geldi ogularida evdede giyebilcegim rahat bir kiyafet getrmedim icin geri dondum buyuk bir tuh cekmistim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok oluyor :/

0|1
    0|0
  • Iyi sanarak gittigim kuaforun kotu ciktigini farkettim bir ay once. O zaman icimden dedim

0|1
    0|0
    • Benzerini yaşamıştım, ama bayanlar için durum daha zor tabiki

• Aynen 😅😅garip bir hikayesi vardır onunda 😅😄😄😄

• Buna ne dersin 😊 Sunandha Kumariratana (1880 tayland kraliçesi) birçok koruma ve insanın önünde boğularak ölmüştür ve kimse kurtarmamıştır. sebebi ise kraliçeye dokunanın ölüm cezası alması.

• Evet 1 saat once dedim :D

0|1
    0|0
    • Hangi konu Hakkı'nda (özel değilse)

• :D iyi olmus iyi derin tazelenir soy kabuklari :D

• Aynen 😊😊bakalım ne zaman soyulacak 😅😅

• Abimin cep telefonu iki gün önce kirildi ona tüh demistim. Daha alali 2 hafta bile olmadi.

0|1
    0|0
    • Kötü olmuş ya, 2 gün önce bende 5S ile denize girecektim neredeyse... Su dizime gelince farkına vardım ( Dalgalı denizde😅😅😅) ucuz kurtardım yoksa bende tüh diyecektim😅😅

• evet. sen ucuz atlatmissin :D

• Aynen ya, can kurtaran orası tehlikeli gitmeyin diye uyarmasaydı denize tamamen girecektim ve telefon pertti Allah korudu Helalmiş demekki 😊😊😄😄

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...