Ablamla anlaşamiyoz çok geçimsiz?

Ne ben ne evdekiler kimseyle geçinemiyo. En küçük seyde sinirleniyo küfrediyo küçükken olsa döverdi. Disarda oynarken eve gec gelsem döverdi hakaret edip. Küçücük bisey olsa doverdi. Doğru duzgun kiyafetim yoktu biri bisey verse bana onuda alir vermez ne bize giydirir ne kendi giyerdi. Bikeresnde kucukken sinirlenip beni kışın disari atmisti soguktan donmustum gözyasim da akmiyordu cünku donuyordu. Hep hakaret eder sen gzekalsn bir ise yaramazsin der becereksiz insan olmadik bilmem ne. Evet Şu an tembelim 10 dersten kaldim diyemiyorum ne olacakti bu sozlerle buyursen bu psikolojiyle 1. mi olacaktim. Annem bile sesini cikaramaz buna. Ne derse yapar evde herkes korkar resmen bundan. Hep bize hakaret eder mallar reziller bir ise yaramazlar sizden baska var mi der. Ne giyinmesini bilirsiniz ne konusmasini alismissiniz pislige rezillige der. Smdi memur oldu gitti hep ayni bana bir tatli soz soylemez telefnla aramaz konuscak olsa derslerine yaptin gectin mi gzekali mal senden adam olmaz dr. bir iyimisin nasilsin öldün mu kaldn mi dusunen yok bunlar neki daha nelr var buralara sigmaz. Tek abla bakimindan sanssiz ben miyim diyorum ya

Güncellemeler:
Bikeresinde esofmanini giydim dye kafama öyle bir vurduki kafamda depremler oluyo sandim. Yumruklarla gecirmisti. Ben ortaokuldayken

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bu duruma iten şeyler nedir? Bu kadar olumsuz, geçimsiz yapan durum/durumlar nelerdir aslında bunun araştırılması gerek. Tabi burada senin yapabileceğin birşey yok uzman bir psikolog tarafından iyi sabır etmişsin böylede devam et elbet anlar hatasını birgün yanlışlarıyla beraber.

0|0
    0|0
    • Anlamaz ne anlicak. Onu babannem buyutmustu koyde biz annemlerin yannda kaldik o sonrdan geldi yanimiza

• O mu psikologa gidicek. Birak Allah askina ona sorsan bize der psikologa gidin dye. Yine sinirlenir kufreder. Hatta kendi der şunu bir psikologa goturun dye. Kendi çok normal ona gore

• Allah yardımcınız olsun ne deyim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrıl evden

0|0
    0|0
  • kill him 😶

0|0
    0|0
  • Sen 19 ablanda 21 yaşında mı?

0|0
    0|0
  • ona sorsan o da seinin için aynı seyleri söyleyecek belkide kabahatın saybi bulunmaz mış :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdi sen onu döv.

0|0
    0|0
    • Ben nasil dovuyum koskoca kizi ben bir yapsam o bin yapar. Haliya yemek doktum dye bana tokat atandan ne beklicen

• 0|0
    0|0
  • Bu kafayla daha çok dersten kalırsın

0|0
    0|0
    • Nedenki

• Cok guzel yorum bravo. Dovmek ve hakaret varken niye anlayisli sevgi bir abla olsun dimi. Anladim sende ablasin ve kardesin var dogru mu😊

• Konuşma gorusme

0|0
    0|0
    • Her bayram veya tatillerde gelyo ne yapiyim mecbur

• Kahrını çek ve sus o zaman

• Yapcak bisey yok baska😒

Yükleniyor...