Eniştemin amacı ne?

Ben tam tesettürlü bir kızım kimmseylede tokalaşmııyorum. O kadar misafirliğe gittim kimse ben yok diyince ısrar etmedi. Ama bu adam 2 yıldır aynı şeyi yapıyor yok istemiyorum diyorum zorla üstüme geliyor. Birde yok şuda günah buda günah diye dalga geçiyor. Normalde burada oturmuyorlar ama arada gelip kalıyorlar. Adam asker 40-45 yaşında vardır. Artık bağırıcam kalbini kırıcam az kaldı.

Güncellemeler:
Birde oraya gelene kadar kim bilir ne günahlar işliyosun dedi bana onaneyse hadsizin. Sabahta gelmiş odamın kapısını çalıyor uyanıyım diye annem sandım of ya dedim of deme kız günah diyip güldü.

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayışsız. Bir kadın elini uzatmadan el uzatılmaz. Açık kapalı fark etmez. Öpme falan da ondan gelecek harekete göre olmalı.

0|0
    0|0
    • Şerefsiz olunca insan öyle oluyor işte kaç yere gittim millet baktıki tokalaşmıyorum sebep bile sormadı anlayış gösterdi sustu.

En İyi Kız Görüşü

• Ben senin yerinde olsam tokalaşmayı bir kenara bırak, onu görünce ortamı terk ederdim

1|0
    0|0
    • Zaten onlar gelince yanlarında oturmuyorum artık.

• Eniştenin niyeti belli zaten uzak dur ondan. Saygısız, laubalı manyak adamın tekiymiş. Hiç işin olmasın onunla. Konuşmasına bile zaman vermeden git yanlarından

Erkekler Ne Diyor 21

• Öylelerine en büyük tokat susmaktır efendim bırak toplum içerisiinde susarak tepki gösterin rezil olsun.

0|0
    0|0
  • Kendini hapsettiğin bağnaz düşünceden kurtarmaya çalışışor seni.

2|0
    1|0
    • Ne alakası var ya herkesin kendi hayatı kendi kararı onu ne ilgilendiriyor?

• Allah’ın üzerinizdeki nimetini ve “işittik, itaat ettik” dediğinizde ona verdiğiniz ve sizi kendisiyle bağladığı sağlam sözü hatırlayın. Allah’a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah, göğüslerin özünü (kalplerde olanı) hakkıyla bilendir.
      Maide 7

• @hakanisleyen bu ayetten anladığın bumu senin.

• Bir daha yaptığında "beni inaçım bu seni ilgilendirmez ayrıca o kadar şeyin günah olduğunu biliyorsun bunu nasıl bilmezsin" diye bilirsin

0|0
    0|0
    • Dedim kim bilir oraya gelene kadar ne günahlar işliyosun dedi. İşliyorum veya işlemiyorum başka günahım var diye niye bir başka günaha daha giriyim dedim morali bozuldu iyi tamam sus dedi.

• Aynen.

• Anlayışsız insanlarla uğraşmak zordur kolay gelsin.

• enişten sana kayıyor amaç bu

1|0
    0|0
  • Onun niyetini bilemem ama düşüncesine katılıyorum. Çünkü çok saçma. O senin bir defa enişten (niyeti farklıdır bilemem) zaten nikah da düşmez. Salak salak şeyler çıkarıyorlar sizin tipler

0|0
    0|0
    • Ayete bakıp konuş istersen amcam değil eniştem kan bağı yok ve haram.

• Ne alakası var haram olan haramdır. Senin lafım farklı yerlere çekilebilecek bir laf o zamn kalbim temiz niyetim saf namaza ne luzüm var olur haşa.

• off he sen devam et

• önce elini tutup sonra seni öpücek. durum öyle gözüküyor

0|0
    0|0
  • Vay namissiza bak sen

0|0
    0|0
  • asker ve polisin ahlak yapısı için normaldir % 80 böyle

0|0
    0|0
  • Annen ve teyzenle konuş

0|0
    0|0
    • Anneme dedim art niyeti yok dedi. Art niyeti olmayan adam üstüme yürür mü? Bidaha yaparsa misafir falan dinlemiycem bağırıcam.

• Öyle yapıcam. Yoksa kafası almıyor.

• Suç teyzenin seni biliyor uyarmalı eşini
      Bizde sadece uzaktan hoş geldin vs denilir kim olursa olsun

• ne yapıyor tam olarak

0|0
    0|0
  • Okkali bir tokat atamiyor musun.

1|0
    0|0
    • Ramak kaldı büyük dedik sustuk ama bidaha yaparsa görecek gününü.

• Aferim kiz sana. Kimseyi dinleme ablanmiş, enisteymis, ayipmiş, millet ne dermiş umursama. Boyle en okkalisindan yapistir. Parmaklarinin izi ciksin. O derece.

• adam sana yazıyo bellı

0|0
    0|0
  • Yapma buyugun o senin gidinceye kadar sik dişini

0|0
    0|0
  • yürüyor sana daha ne yapması lazım bunu anlaman için

0|0
    0|0
  • aptalca inançlarınla dalga geçiyor işte adam haklı. ben olsam ben de öyle yapardım.

0|0
    0|0
    • Biz sizinle dalga geçiyormuyuz onu ne ilgilendirir benim inancım?

• Adam hallenmiş sana knka :D

0|0
    0|0
    • Bir de bu adam gelip yine bizde kalacak düşün artık.

• Görüştüm ard niyeti yok falan dediler bende bağırdım bidaha yaparsa misafir falan dinlemem diye.

• bida yaparsa ailende yani sapı sapık hareketler yapıo falan diye

• Bunun sende gözü var galiba

0|0
    0|0
    • Şerefsiz ne olacak.

• Çoğu asker böyle dinsiz zaten sen mesafeni koymaya devam et cevap bile verme

• enişten ateist falan sanırm dalga gecıo bı nevı kendince

0|0
    0|0
    • Ateist değil ama kendince dalga geçiyor öbür dünyadada ben dalga geçicem onunla.

• Söyledim ama anlayış yokki adamda.

• Allaha havale et sonuçta sen elınden gelen herseyı yapıosun Ameller niyetlere göredir :)

• Şimdiye kadar kırmadığın hata
    Klasik asker asla hayır denilmesine tahammül edemezler. Her şeyin en iyisini en doğrusunu onlar bilir kendi gibi düşünmeyenlere kendi gibi yaşamayanlar tahammül edemezler aç köpekler

0|0
    0|0
  • Baldız baldan tatlıdır, diye ahm*kça bir söz var, ondan etkilenmiş olabilir :(

0|0
    0|0
  • Ablan doyursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanların yaşam tarzlarına saygı duymak lazım tabii. Bana göre enişte haklı.

0|0
    0|0
  • Oha yuh cus belli normal bir adam değil Ailene söyle onu terbiye etsinler

0|1
    0|0
    • Aileme söyledim ama ard niyeti yok falan dediler bende bağırdım bidaha yaparsa misafir falan dinlemiycem diye.

• Iyi yapmışsın

• Kalbini kir bence de istemediğin seyi zorla yaptırmak niye

0|2
    0|0
    • Bir daha yaparsa öyle yapıcam. Gıt kafalı anlamıyorki.

• Seni kuçuk görmeye çalışıyor salak herif

0|1
    0|0
  • enisten hakli. art niyeti de yok. kemdi tercihin gerci saygi duyarim

0|0
    0|0
    • Neresi haklı pardon tamam söyledi hadi kendi görüşünü üstüme niye yürüyo zorla tokalaşmak için. Hadi bir kere yaptı niye 2. kere bidaha yapıyor?

• Saçma sapan konuşmayalım lütfen neyinden kurtarmaya çalışıyor acaba o kendi hadsizliğinden kurtulsun önce.

• sen de haklisin senin dusuncene saygi duyup seviyeli olmaliydi kendince yardim etmeye calisiyor

• Amacı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...