Yanınızda sevgiliniz varken biri size sataşsa ona haddini bildirirmisiniz yoksa oradan uzaklaşırmısınız?

Yanınızda sevgiliniz varken biri size sataşsa ona haddini bildirirmisiniz yoksa oradan uzaklaşırmısınız? Peki ya kızlar sizce erkekler bu durumda ne yapmalı?

1|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Burada cesaret ile aptallık arasında ince bir cizgi var..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• içimdeki sanat sevgisi bir an Çirkefe dönüşebilir. .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Durumlar çok farklı gözüme kestirirsem o hastanelik ya da komalık yanımda kızlar varsa kardeşim olsun gerekse sevgilim ya da arkadaşım olsun bana sataşmazlar yanımızda ki kızlara laf atarlar. Bunlar denemedir deneydir. Fazla ağır bir kelime laf atma yoksa ortalıkta daha da fazla büyümeden oradan uzaklaşırım. Kan beyine sıçramadan. Laf atan kişiler sayılarına be karşısındakinin güçlü olup olamadığını ya da saldırı yapıp yapmayacağını biraz da olsa anlamış olsalar gerek pasif ve aktif bir durum. Çok kişilerse dayak yeme riskimiz çok daha fazla oradan ayrılmak çok daha iyi. Kaçabildiğimiz kadar çok daha hızlı olup hepimizin oradan çok hızlıca ayrılması lazım tavsiyem bu yönde.

1|0
    0|0
  • Kızı bırakır kaçqrım kanks

1|0
    0|0
  • Bulaşmam

1|1
    0|0
  • Önce altan alırım sevdiğimi güvenilir bir yere bırakır ya da gönderirim eve sonra geri onun yanına giderim Allah kime verirse artık biri hastahaneye gider biri karakola

1|0
    0|0
  • neden sataşıyor duruma göre değişir kavga edecek yaşta değilim artık polise giderim bürograsi onun hayatını kaydırır

1|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmayacagı için böyle durumda olmaz varsayalım oldu misal benden çok güçlüse ordan uzaklaşırım gücüm yeterse saldırırım

1|0
    0|0
  • Sevgilimin arkasına geçer döv onu aşkım derim :))

1|0
    0|0
  • kavga çikarmamaya çalisirim

1|0
    0|0
  • Farketmez sakınmam kendimi.

1|0
    0|0
  • Sevgilim uzaklaşmamı istiyorsa uzaklaşırım çünkü bunu söylüyorsa gerçekten söylediğini kastediyordur sesini çıkarmıyorsa var gücümle..

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımı devreye sokarım

1|0
    0|0
  • Eğer bu durumdan yanimda kinin zarar gorucegini anlarsam uzaklasirim

1|0
    0|0
  • Sevgilim zeki ise fena direkt dalarim sevgilim beyinsiz ise alin sizin olsun der onlara birakirim

1|0
    0|0
  • Anasn s. kerim

1|0
    0|0
  • Ben kavga ederim

1|0
    0|0
  • yapılmamalı. Hem kendini hem kızı tehlikeye atarsın.

1|0
    0|0
  • yanımda bayan varken o tarz şeylere girmem yanımdaki bayana saygımdan korktuğumdan değil yani ;)

1|0
    0|0
  • erkegi asabi ise kesinlikle kız orada onu sakinleştirmeli
    yoksa orada birbirini parcalamaya calışanlar oldugunda zararı daha cok kız cekecektir.
    hastanelere git orada kal ne oldu merak et hatta karsısındakine zarar verdiyse mahkemeler hapis
    mantık?
    insanlar birbirini yoketmeye calışmayı veya yoketmeyi ne zaman bırakırlarsa o zaman medenileşir.

1|0
    0|0
  • normalde boş gezmem zaten benı dolu gören sataşmaz

1|0
    0|0
    • AVM'ye vs. nasıl giriyorsun? Tek sıkıntım bu.

• Pardon , ben legal olmayanından sanmıştım. Biz çarşıda gezmeye devam.

• @senmisinbeniaramayan ha yok benımkı taşıma ruhsatlı.
      avm lere gırerken varsa arabada bırakıcan başka çaresı yok

Kızlar Ne Diyor 9

• Arkamıza saklanırlar.

2|1
    0|0
  • Dayilanirim :D

1|0
    0|0
  • Bildiririm agzina ziar birakirim

1|0
    0|0
  • Bnede girişimim erkekte girismeli😀

1|0
    0|0
  • Bence muhatap olmadan uzaklaşmalı

1|0
    0|0
  • Ne ugrascam sevgilim satassin

1|1
    0|0
  • Haddini bildiririm

1|0
    0|0
  • Savunmazsa oracıkta ayrılırım zaten erkek diyip sevgilim olduğuma da utanırım

1|0
    0|0
  • Sevgilim onu paramparça eder bana gerek kalmaz kii

1|0
    0|0
Yükleniyor...