Bir arkadaş hakkinda?

merhaba ortaokuldan bir erkek arkadaşım hakkında bir şey danışmak istiyorum. Kendisi hep kendini övüyor ve yüksekte tutuyor. Birşey dediğim anda hayir o oyle degil benim dedigim gibi diyor bunda surekli ısrar ediyor. Kendi bildiği her zaman doğru sanki. Kazanamadığı şeyleri aşağılıyor. Benim karşımda benim taklidimi yapıp herhangi bir şey yapmadığım halde gülüyor kendi kendine. O kızla yattım bununla yattım masallarını piskin piskin anlatıyor. Kendini temiz ve iyi kişi olarak görüyor fakat sapık gibi karı kız peşinde. Nedir bu?

Güncellemeler:
Biraz içe kapanık biriyim ben. Sürekli bana sen bitmissin kendi sonunu hazirlamissin vs diyor sürekli akıl veriyor

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez olaya kendi penceresinde bakıyor bak kızım ben farklı karakterde bir kaç kızı bir kısa kelimelerle test ettim herkes beni kısa söyledigim kelimelerle nasıl tarif edecek diye her biri farklı tarif etti kimine göre kötüydüm kimine göre iyi kimi teşekkür etti kimi umurasamadı kimi kızdı kimi bana şeytan dedi kimi dürüst dobra dedi bunu bide şöyle anlatayım misal diyelim ben bir bardaga su doldurup tabi dudak payıda bırakarak masanın ortasına bıraktım bir kaç kişiyi tek tek çagırım ne gördüklerini sordum kimi bardagın tamamen su dolu oldugunu söyledi çünkü bardagın sadece dolu tarafına baktı kimi boş bir bardak oldugunu söyledi sadece dudak payı olan tarafı gördü ama hiçbiri tam anlamıyla göremedi geniş açıdan bakarak görmedi

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya

• Sen herkez tarafından iyi görüldügünümü sanıyorsun belki benim gözümde kötüsün o zaman kendini kötü biri olarak adlandırır mısın seni iyi biri görenleri öne atarsın örnek olarak belkide bazılarına görede o kişi senin anlattıgın gibi gelmiyordur belki o kişiyi melek gibi görenlerde vardır hareketlerini belki öyle yorumlar ben aynı hareketlerde bulundugum halde nasıl oluyorda kimiler tarafında şeytan gibi görülürken kimileri tarafından melek gibi görülüyorum her iki tarafta aynı haraketlerimi görüyor ama sanki farklı görmüşler gibi farklı yorumluyorlar çünkü herkez farklı açıdan bakıyor ondan farklılaşıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• yanına 1 km bile yaklaşılmaması gereken erkek tipi

0|0
    0|0
  • Halk arasında biz onun gibilere ''Psikopat'' diyoruz :)

0|0
    0|0
  • ergenlik :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...