Kendimi bu ruh halimden nasıl kurtarabilirim?

Kendimi artık hiç kimseye yakın hissetmiyorum. Hiç kimseyle konuşmuyorum. Bazı arkadaşlarım beni yavaş yavaş terk etti, bazılarını da ben artık eski samimiyeti bulamadığım için arayı açtım. Ne zaman arkadaşlarımla konuşayım desem geçmişte yaptıkları küçük bile olsa hataları gözümün önüne geliyor ve engelliyorum kendimi. Sonuçta küçük bir kötülük bile olsa beni zamanında çok etkilemişti. Aile deseniz zaten anne ve babamın değişik huylarından da bıktım. Eğer kardeşim olmasa gerçekten delirirdim bu evin içinde. Anne ve babama karşı hiç de yakın hissetmiyorum ve ne bileyim ailem gibi de göremiyorum onları. Diğer arkadaşlarıma bakıyorum, kim olursa olsun aileleriyle çok mutlular ama ben değilim. Havalar ısındı, güneş açıyor ama benim hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bütün gün odamda ya uyuyorum ya kitap okuyorum ya da film falan seyrediyorum. Ciddi anlamda konuşacak tek arkadaşım kalmadı çevremde. Sanki ben hariç herkes mutlu, dışarda gezip tozuyor, gününü gün ediyor da bir tek ben böyleyim gibi hissediyorum.

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu gün herkese bu halden oluyor. kuzum ne oldu bir yağmur bulutundan mı döküldü bu hal hepinizin üzerine?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bosver kurtulma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Depresyonda olabilerrsin psikologa git

0|0
    0|0
  • Kusursuz arkadaş ararsan arkadaşsız kalırsın

0|0
    0|0
    • Hayır kusursuz arkadaş aramıyorum. Samimiyet bulamıyorum bu dediğim şey bambaşka.

• Demek istediğini çok çok iyi anlıyorum ama değişmiyo öyle kalıyolar o insanlar

Kızlar Ne Diyor 3

• depresyonda olabilirsin, monotonluktan kurtulmaya calis anca kendi kendini duzeltebirsin baskasindan medet umma, insanlardan uzaklasman normal, kendi haline birak kendini zamanla eski haline donersin

0|0
    0|0
  • Benimde arkadaslarim teker teker terketti beni hemde 2 hafta moralim bozuktu onlara yazip hal hatir sormadim diye. Bence arkadaslarinin degerini bil gercekten degmiyolarsa birak ailenle takil. Aileni asla arkanda birakma

0|0
    0|0
  • bende senin gibi hissediyorum, ama sevgilim var sadece ona yakın hissediyorum onun yanında kendim olabiliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...