Benim gibi sirklerden nefret eden var mı?

Hayvanların doğalarindan koparılıp insanları eğlendirmek için çeşitli acılara katlanmasına şiddetle karşıyım. Siz?

Güncellemeler:
Güncel
Sirkler dışında hayvanat bahçeleri ve kürk giyen insanlarda nefret ettiklerim arasında.

3|0
31|35

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanlar için istihdam yaratılıyor ne güzel. Yediklerinin karşılığında gösteriye çıkıp ekmek parası kazanıyorlar. Yok öyle tembellik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Hayvanat bahçesi, sirk, hayvan beslemek bla bla bla hepsi aynı terane

1|1
    0|0
  • hiç sirke gitmedim; hayvanat bahçelerine, evde beslenen hayvanlara karşıyım. köpekler kediler v. s. bizim oyuncağımız değildir. adam veya kadın ben çok hayvan severim diyor, avusturalyada yakalanıp ülkemize kadar getirilen kuşları kafeste besliyor. evde yaşayan tek hayvan insandır!

1|0
    0|0
  • hiç gitmedim dediğin gibi
    http://kaosgl.org/resim/Yasam/sirk_9mart.jpg

2|0
    0|0
  • Hıc gıtmedım bılmırem kanks

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum fakat yüm dünyada bu sektörder para kazanan kişiler var para kazandıkları sürece hayvanlara eziyet etmeye devam edecekler biz hayvanat bahçesi ve sirklere gitmezsek para kazanamazlar ve bu sektörler tamamen kapatılır.

1|0
    0|0
  • Bende karşıyım

1|0
    0|0
  • vardır

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama aslan, yılan görmek için gitmek istemiştim. Gerek yok görmek istiyorsam gider hayvanat bahçesine görürüm.

1|0
    0|0
  • ben :/

1|0
    0|0
  • Her şey para için

1|0
    0|0
  • :D herkesin kendi kararı kimse karışamaz :D

1|0
    0|0
  • Sirk seven gidenn akil sagligi problemlidir. Sartlarn kotu olmasi bir yana, hayvanlarin dogasina aykiri. sirf onlara hukmedebiliyorz diye bunu yapmaya hakkimz yok. Gitmyn , gormeyn batsnlar kalmasn boyle bir is.

1|0
    0|0
  • hayvanları insanları eglendirmek adına kullanmaya karsıyım ama maalesef ki lafonten gibi masallarla kandırıyolar ccoukları ve aileleri asıl yapılanlar perde arkasında

1|0
    0|0
  • Gitmedim gitmem

1|0
    0|0
  • gereksiz bişey

1|0
    0|0
  • Karşı değilim. Gitmiyorum sadece. Çok fazla umursadığımdan değil sadece saçma geliyor hayvan izlemek.

1|0
    0|0
  • Sirkler hayvanat bahçeleri hepsinden nefret ediyorum...

1|0
    0|0
  • Kız bu soru güncel mi gerçekten 17cik toprağım benim 😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • sen sirk diyorsun sadece peki hayvanat bahçesi peki sana kısa sınırlar okuyup hr dört tarafını demir tel örgülerle sarsalar insanların ilgisini çeksin diye seni kafese koyup etrafında insanlar izleseydi peki bu hoşuna gidermiydi buna niye ses etmiyorsun

0|0
    0|0
  • İtici geliyor gösteri yaptıklarını zannediyorlar aslında şebeklik yapıyorlar

1|0
    0|0
  • Bence hayvanlar insanlardan daha değerli daha sadıklar a q , katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • haklısın sonuna kadar

1|0
    0|0
  • bende hiç sevmem hayvanat bahçeleri bir le kapatılmalı bence

1|0
    0|0
  • Bnde

1|0
    0|0
  • Sadece sirkler değil Hayvanat bahçelerinide sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum özellikle palyaçolar dan

1|0
    0|0
  • En son vurulan goril olayından sonra iyice soğudum

1|0
    0|0
  • Senin gibi sirklerden nefret eden var

0|0
    0|0
  • srike güzeldir yhaaa

0|0
    1|0
  • kötü davranışlar olmadıgı sürece sirk zararsız
    sonucta herkesin karnını doyurması lazım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 30

• Aynen nefret ediyorum insanları eğlendirmek için hayvanlara acı çektirip onların doğası dışında yasatmalarina

1|0
    0|0
  • Sirkler ve hayvanat bahçeleri kesinlikle gitmwyeceğim yerler. Zamanında gittim ama çocuklarımı göndermeyi düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Katiliyorum

1|0
    0|0
  • Hayvanat bahcesi, sirk, fayton, evde kus beslemek... Ve daha nicesi... Onlarin bir cani oldugunu unutuyorlar

1|1
    0|0
  • Bende nefret ediyorum. Sırf eğlenmek için bir canlının acısından zevk alan pok kafalı insanlardan nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Hayvanat bahçelerinde, hayvanlar üzerinde deney yapan firmalara, kürke yüne ipege deriye, süte , yumurtaya, ete ve hertürlü hayvan sömürüsüne karşıyım.
    Peta'nın youtubedan videosunu izkizlemeni öneririm

1|0
    0|0
  • Elektrik veriyorlar diye duymustum ben hani yanlis yaptiklarinda falan. Cidden cok acimasizca. Omrumde hic sirke hayvanat bahcesine gitmedim ve gitmemde

1|0
    0|0
  • Ben deee.

1|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • Evet bende

1|0
    0|0
  • Kim nefret etmez ki zaten

1|0
    0|0
  • kesinlikle karsiyim. onlari egitene kadar ne dayaklar yiyorlar 😢

1|0
    0|0
  • Aynı şekilde kafeste Hayvan beslenmesine de karşıyım

1|0
    0|0
  • Bnde krşıyim😡

1|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum ama doğru bulmuyorum da

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • bende öyle

1|0
    0|0
  • sirklerdende palyaçolardanda nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Ben de sanaa katılıyorum gidilmemeli sirklere

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Sirke anladım lan hayvan ne alaka diyorum
    Tabi ki kötü bişey

1|0
    0|0
  • Aynen kesinlikle

1|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • bir yandan kötü bir yandan iyi gibi

1|0
    0|0
    • İyi olan tarafı ne ki?

• ya görmediğimiz merak ettiğimiz hayvanları görüyoruz, mesela aslan görmek için gidip ormanda ziyaret edemeyiz sonuçta ama dediğin gibi hayvanların kendi ortamlarında durması gerek

• Sevmiyorum

1|0
    0|0
  • O hayvanlarin 2 velet icin aci cekmesini istemiyorum

1|0
    0|0
  • Ben de

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle karşıyım. Onların olması gerekenler doğal ortamları. Burdan cocuklarını marifetmiş gibi

1|0
    0|0
    • Sirklere götürenlere sesleniyorum. Senin Çocuğun aslan görücek diye o hayvan ne acılar çekiyor. Bu arada kedim birden zıplayınca yarım yazdım kusura bakma

• Öyle ama kesinlikle katiliyorum

Yükleniyor...