Afrika ve Ortadoğu’da kızları da sünnet ediyolarmis. Aranızda Sünnet olmak isteyen var mı kızlar :D?

Afrika ve Ortadoğu’da kızları da sünnet ediyolarmis. Aranızda Sünnet olmak isteyen var mı kızlar :D
Afrika ve Ortadoğu’da  kızları da sünnet ediyolarmis . Aranızda Sünnet olmak isteyen var mı kızlar :D ?

0|0
18|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bide kızlara mı çeyrek takacaz ameke :D
    Yolsuz kalan kızını sünnet ettirir :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu sence komik birşey mi? Klitoris kesilerek kadınların zevk almalarını sonlandırmak için uygulanan bir yöntem

4|3
    0|0
    • Ne olduğunu biliyorum uygulamanın komik olduğunu söylemedim oturup yasta tutamam yaptıran razı banane

• Empati yeteneğin sıfır. O kadınların yerinde olsan belki kat kat yobaz olacaktın ama anlamamakta ısrar ediyorsun.

• @holyclitoris valla hiçte öyle değil tanıdığım bir abla var Türk çok samimi değiliz kız bir tane çocuğa aşık olmuş ama tam nereliydi çocuk hatırlamıyorum sünnet olmasını istemiş olmaktan korkuyodu ama oldu bu kız Türk sadece onun üzerinden gitmek saçma tabi ama kadınlar fedakâr genelde bir olayda mantığı falan pek düşünmez o yüzden ne ogretildiyse onu yasiyorlar ama ben öyle bir insan değilim çok sorgularim öyle bir yerde yasasaydimda bu kadar rahat olmasamda çok sorgulayacagima eminim

• Niye istesinler :D

1|0
    0|0
  • bizi ucunda accık diye kandırdılar sizede bir slogan bulmak lazım :D :D

1|0
    0|0
  • Daha neler...

1|0
    0|0
  • kıza sünnet olur mu ya yazık valla cinsellikten hiç zevk almayacaklar :(

2|0
    0|0
  • nasıl oluyo o :/

1|0
    0|0
  • rezillik

1|0
    0|0
  • çok kötü bir kütüğe vajinasının etini çektirip keski ve çekiçle vuruyorlar erkekleride öyle yaapıyorlar ama düünyanın en uzun peniside onlarda

1|0
    0|0
    • Oha

• evet kasıklarından diz kapağına kadar penisi olan kabileler var erkekleri ondan çıplak dolaşıyor çoğu kabilenin belgeselde izlemiştim ama ilişkiye girerken yinede 15 20 cm sokabiliyorlar benimki 15.1 cm yetiyor bunada şüşkür

• Burdaki kizlar masturubasyon manyagi zaten kabul ederler mi hic

1|1
    0|0
  • sünnet olan kız 30 cmde alsa bir şey hissetmez. sadece erkeği zevklendirir...

1|0
    0|0
  • Kizlarin neresini sunnet ediyolar 😂😂keskelerlerse. bisi kalmaz

1|0
    0|0
  • Mizahı yapılacak bir konu değil bu

1|0
    0|0
  • Ahahahahana sacmalik ne sunneti daa

1|0
    0|0
  • Erkek sünneti gibi değil ama onların amaç başka. Cinsel bölgeden zevk almamaları için klitorisi kesiyolar. İlişkiye falan girerler diye.

1|0
    0|0
    • Evet

• Gel o zaman seni zevkten çıldırtayım bebeğimm :* :D

• Sen beni çok yanlış anlamışsın dostum

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu komik bir şey değil

1|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • Çok sağlıksızca birşey zararlı ayrıca hakaret gibi birşey neymiş kızlar cinsel istek duymasın diye yapıyorlarmış

1|0
    0|0
    • Aynen erkeği Hadım etmekle eş değer

• Cunku onlarin cinsel organlari bizim gibi degil

1|0
    0|0
  • Komikmi sana oksijen veran yaprağı , istemem

1|0
    0|0
  • Bu komik ve dalga geçilecek bir konu değil o bölgelerde kızlar isteyerek böyle birseyi yaptırmıyor erkek hakimiyeti altındaki bir Dünya da yaşıyoruz ve erkeklerden adamlar hariç nefret ediyorum

1|1
    0|0
  • Çok cahilce dehşet ya 😤

1|0
    0|0
    • Evet çok sağlıksız bir durum

• Ordaki kızlar sünnet olduğu zaman ilişkiye girdiklerinde zevk duygusunu alamıyolarmış ne kadar kötü bişey dimi kocanız dahi olsa hiçbişey hissetmiyosunuz ki çok iğrenç şeyler Allah korusun cahillik çok zor

1|0
    0|0
  • evet bu haberi geçen sene okumuştum ya

1|0
    0|0
  • salak salak konuşma ya

1|0
    0|0
  • Kadının seksten zevk almaması için yapılan bir uygulama diye biliyorum. Canice.

1|0
    0|0
  • Yok kalsın 😂 o resimdekinin tipi ne ayyy yerim onu ya 😍😍

1|0
    0|0
  • Bukonuda araştırma yapmadın galiba insanlar bu yüzden ölüyor komik bir olay değil

1|0
    0|0
    • Biliyorum herkeste çok duyarlı maşallah ölüyorlarsa yapmasinlar akıl var mantık var kullanmiyolarsa ben yas tutamam

• bacım çocukları çünkü onu yapanlar kadının zevk aldığı noktayı alıyorlar seref yoksunlari

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Araştırırsan onun iğrenç bişey olduğunu görürsün. Ciddi anlamda şakası bile iğrenç. 😒😒

1|1
    0|0
    • Yaptıran razıysa ben napayım

• Çok alakası var o insanların kültürlerini aşağılıyorsun. İçim acıdığından değil sadece bu olay bir komedi malzemesi değil ve bunu anlamak için merhamete ihtiyacın yok

• Asagilamadim kötü bir sözde söylemedim bu kültüre karşı ama saygı da duyamam vahşice bir şeye kendileri edip kendileri bulduğu için bu vahşet içimi de acitmiyor bu yüzden komik bir bakış açısıyla baktım

• Hayir

1|0
    0|0
Yükleniyor...