Babannemin gönlünü naıl alırım?

Bir şey söyledigimde hiç duymuyor en az üç kez tekrarlıyorum ve bu beni yoruyor söyledigime pişman oluyorum. Dün işten gelmiştim yorgundum yine anlamadı ben de 4. defa da kulagına cihaz taktır artık konuşucak halim yok konuşurken yoruluyorum dedim. O da hiç konuşmayalım o zaman dedi küstü. Ne yapsam beni affeder üzülmesini istemiyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• işine gelmiyordur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gönlünü nasıl alırsın bilmem ama babannenden bunaldığında bu videoyu hatırla bir daha kırmazsın kadını

https://youtu.be/bvow1KcukBU

1|0
    0|0
    • bunu biliyorum :) ya bunalmak değilde cihazını taksa iyi olur her cümleyi 4 defa söylüyorum muhabbet ettiğimizi düşünsene

• takmıyor sevmiyormuş yok ya ben normalde sürekli sarılıyorum felan ama dün öyle oldu işte

• Olur öyle. Git sarıl yasak ama sevdiği bir şey ver (genelde yaşlılar şeker hastası olduğu için az miktar tatlı olabilir) :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Özür dile

1|0
    0|0
  • Yaşlı insan biraz anlayış; yaş faktörü var. Bugün var yarın yoklar.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• O yaşlı birisi hiç öyle denir mi ya? Sende yaşlanıcaksan illaki sana da öyle bişi deseler hoşuna gider mi? Kusura bakmyın bbiraz sert konuşmuş olabilirim ama iyiliğiniz için çünkü insan yaşattığını yaşıyor bunu farkettim ben.

1|0
    0|0
  • Yerim ya pamuk teyzeyi🙈 Alınmış ya git Kocaman sarıl ama gerçekten Kocaman Kocaman olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...