Niye sevgilinizi, eşinizi, kızınızı köleniz olarak görüyorsunuz? Niye sizin için koşturması gerektiğine inanıyorsunuz?

Her erkek aynıdır demiyorum böyle kadınlar yok da demiyorum, kimse gelip boş yapmasın lütfen.

Konuya gelirsek bir baba niye kendisine daha yakın olan buzdolabına gidip kendisine kahvaltılık birşeyler çıkaracağına kızını kaldırıp bakkala zaten var olan şeyler azalmış git al diye gönderir? Kızı koca poşetlerle koştura koştura dönerken yayılıp televizyon izler? Kızı poşeti bırakıp ayakkabısını çıkarıyor diye gelip aldıklarını yerine yerleştirsene deyip koltuğuna geri döner? Sonra içeriden bana şunu, şunu ve şunu getir diye bağırır? Onları getirip gidince çayım nerede diye bağırır? Çay kaynarken gelip suratına soluya soluya ne yapıyorsun sen diye dövecekmiş gibi bakar? Bu mudur lan babalık erkeklik? Sen sakat mısın, özürlü müsün nesin de her affedersin kukusu olan peşinde koşturmak kıçındaki boku silmek zorunda? Saygıyı büyüdün, seviştin çocuk yaptın diye kazanmıyorsun. Sevgiyi çocuğuna gen aktardın diye kazanmıyorsun. Böyle babası, eşi, sevgilisi olanlar için cidden üzülüyorum. Bu sözde adamları savunan kadınlara ise bakmaya tahammül edemiyorum. Kendine saygısı olmayan sefil canlılar olarak görüyorum. Sevgi ve saygı sahibi erkeğe kadın zaten canı gönülden yardım eder böyle olan erkekler kendine biraz çeki düzen versin yeter artık.

6|0
1418

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...