Kapat

Karısı kapalı giyinen evli erkekler neden çok açık giyinenlere bakıyorlar. 😠 ?

Duraktaydım gördüm 35 yaşlarındaki adam 17 lik tombul bacaklari olan kıza bakıyordu karısıda mağazaya girdi adam gecikince kadın aniden çıktı ve bakarken gördü hiç bişe demedi. Ben çok üzülüyorum böyle durumlara ya evlenmeyede korkuyorum.

Güncellemeler:
Tam Kapalı değil orta kapalı giyinen karıları var bacaklarsa onlarda giysinler öyle anlamadım yani
Bakacaklarsa

0|0
12|37

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu yüzden örtünün deniliyor. Açık olana herkes bakar. Baktıranın da suçu var. Bakılmasını istediği için açıyorlar. Bakılmasını istemeyen açmaz.

0|0
    0|0
    • Haklısın evet. Ben çok üzüldüm ama karisinin o yüz ifadesini görünce..

• Teşekkürler EİG için.

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle sana katılıyorum adamın karısı kızı kapalı ama yari ciplak kadinlara bakiyor sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Cevresindeki herkesi kendisi gibi pis gozlu sandigi icin eslerini zorluyorlar kapanmaya zaten, igrenilesi.

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi kadının kapalı ya da açık olmasıyla alakası yok

3|0
    0|0
  • Et parcasi aslinda soyle bir dusununce evleneceksen kendini disariya kapatacaksin ahlak bunu gerektiriyor.

1|0
    0|0
  • Evet üzücü bir durum
    bir kalitesiz erkek daha

2|0
    0|0
  • Bu örnekte bence garip bisey yok. Erkekler her yaşta çıtır severler. Karısı tepki vermiyorsa bu onların özel durumudur bilemeyiz içeriğini. Ama ben şahsen yanimda bir kadın varken başkasına bakmam.. Hele ki o kadın esimse. Baktığım zamanlar da asla rahatsız edici olmamaya çalışırım. Hayvanliga gerek yok nihayetinde.

0|0
    0|0
  • kapalı kadınlar bacımdır

0|0
    1|0
  • Taze citircik isteriz yavru kusum

0|0
    1|0
  • Mantıklı

1|0
    0|0
  • Yahu herkes sapik değil bunu unutma erkeğin de tesettürü goz kapakları eğer o nefsine hakim olamıyorsa suç onun karısının değil karısı varken başkasına bakmak ya karısı başkasına bakınca ne tepki verir di acaba

0|0
    0|0
  • Diyetteyiz diye menüyede mi bakmayalım

0|0
    0|0
  • Belkide bacaklari tombul diye bakiyodur ayrica sende o an adama baktigina gore sende adami kesiyodun belkide bizde boyle anlayabilriiz ve unutmadan her kadini kesen hemcinslerin varken derdin ne acep? Bence siz kendinizle celisiyosunuz ayna alin derim kendinize

0|0
    0|0
  • Yani onlar daha çok bakıyor karıları da genelde bir şey demiyor. Hem o anda bir şey demesine gerek yok oradan uzaklaşında tenha bir yerde ya da evde kızmış olabilir karısı. Karısının problemleri varsa abaza zamanlarında olabilir adam bu arada :)

0|0
    0|0
  • Biraz Cinsel Fîeştan Oluyor Bu...

0|0
    0|0
  • Kekolar işte

0|0
    0|0
  • iradesiz cahil insanlar onlar

0|1
    0|0
  • Öyle adamlara deli oluyorum madem bakacaksın neden kapalı kadın alıyorsun açık al karına bak doya doya eve gidince içinde kalmaz hiç değilse... :S

0|0
    0|0
  • fantazi hepp

0|0
    0|0
  • Ya bakılır herkez bakar bakmamak çok saçma geliyo bana. siz sanki yakışıklı birini görünce bakmıyomusunuz

0|0
    0|0
  • Ben niye öyle yaptıklarını bilmem ama bazı kızlar sırf erkekler baksın diye orasını burasını açıyorlar

0|0
    0|0
  • Evlenme zaten evlenip napcan

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Adam kendı gibilerden korktuğu ıcın yapıyo :D

0|0
    0|0
  • Ahlak meselesi terbiye meselesi karakter meselesi... ;)

0|0
    0|0
  • görgusuzler cunkı D:

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂 baksın ya nolcak seks yapmıyo ya

0|0
    0|0
    • Peki evli kadınlar kabaran bişeye bakmıyormudur acaba? 😂😂😂

• Evli olmasamda genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Böyle olan erkekler evlenmesin lütfen

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim evlenmeye korkmayan var mı acaba ciddi ciddi düşünüpte

0|0
    0|0
  • ee evde tatmin etmek lazım erkeği

0|0
    0|0
  • Hem de sübyancı herif 17 yaş nedir ya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• Oda bir seymi karısı kapalı diye evlendikten sonra açtırıp onu sonra kalalı kadınlarla aldatan seref yoksunuda var 😡

0|2
    0|0
  • Adam kadar olmasa da farkettiği halde birşey demeyen kadın da hatalı.. Yüzüne tükürüp terk etmeliydi orayı. Böyle adamlara bir şeyleri kaybedebileceklerinin ve cezalandıralacaklarının farkına vardırmalı..

1|0
    0|0
  • kendı baktığı için ya karsını kapatmıştır ya da kapalı olduğu için evlenmıştır.

1|0
    0|0
  • Bskmiyolar

0|0
    0|0
  • Karaktersizler çünkü

0|0
    0|0
  • Daha kocamın kimseye baktığını görmedim.

0|0
    0|0
  • Aynen ya. Allah korusun. Orda mis gibi karısı var şerefsiz gidiyor başkalarına bakıyor bir de utanmadan birşey yokmuş gibi devam ediyor. Aslında bütün kabahat kadınlarda orda yakalıyorsun niye birşey yapmıyorsun. Valla çantamı kafasina geçirirdim

0|0
    0|0
  • Valla karisi nasil giyinse giyinsin bircogu bakiyor😯

0|0
    0|0
  • Sen zihnini, gözünü doyuracaksin ki kocan baskalarinda aramasin😁

0|1
    0|0
  • Erkekler hep bakar karısı kapalı giyinen de karısı açık giyinende böyle bir genelleme yanlış

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin o adamin

0|0
    0|0
Yükleniyor...