Benim gibi din değiştireniniz var mı?

Başlangıcım İslam'dı. Sonra Ateist oldum. Sonra LaVeyan Satanist oldum. Bir süredir Spiritual Satanistim.

2|0
13|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde aileden gelen islam vardı ama kendimi bilmeye başladığımdan beri Satanist'im.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben müslümandım. Sonra spiritual satanist oldum.

1|1
    0|0
  • Tuğçe Kazazin izinden gidiyorsun galiba

0|2
    0|0
  • Spiritual satanist ne demej aciklar misin merak ettim

0|1
    0|0
  • Sonra deist olursun en son baktın olmuyor boşluktasın İslama geri giriyorsun. Neden mi? Çünkü o şekilde o dinle büyümüşsün bilinç altın her ne kadar sen kabul etmezsen de İslamiyetin doğru din olduğuna inanıyor.

0|1
    0|0
  • müslüman olmamak her fırsatta bunu dillendirmek farklı bir dine yönelmek ayrıcalıkmı? tabiki herkesin dini kendine ama farklı olunduğu falan mı düşünülüyor anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Ateisttim Müslüman oldum yeni

1|1
    0|0
  • Allah doğru yolu buldursun kardeş

0|1
    0|0
  • Amacın ne?

0|1
    0|0
  • Sen hic islami secmemissin secseydin o dini brakip baska din arayisina gecmezdin kardes neyse bakalm inanmak istedigin din benzeri seyler seni nereye getirecek
    Selametle umarm son duragn islam olur😊

0|1
    0|0
    • Ama ben dn degistirmedim gidiyim. sorundan 😊

• Senin kadar hızlı din degistireni gormedim Tuğçe kazasa rakipsin.

0|1
    0|0
  • Bu durumda sana tek diyeceğim işin zor Allah yardımcın olsun diyeceğim de Onada inancın yok sizler başına kötü bir olay geldiğinde kimden yardım istersiniz biz Allahtan siz?

0|1
    0|0
    • @RedRoseOfOpheliac çok ürkütücü tüylerim diken diken şu an fazlada yorum yapmak istemiyorum açıkçası umarım en doğru yolu en yakın zamanda bulmanız dileğiyle hoşçakalın

• Doğruyu bulduğumuza inaniyoruz.
      Hoşcakalin.

• Ben varim hristiyandim islami tercih ettim...

3|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Satanistlik akımı 2000'lerin başlarında azalarak bitmedi mi? Kendini arayış içine girip kendini kaybeden insanlarsınız

0|1
    0|0
  • sen yalama olmuşun kanka

0|1
    0|0
  • Müslüman idim tabiki, sonra deist oldum, allahın salakça şeyler isteyeceğine ihtimal vermedim, sonra allahı sorguladım, olmadığını anladım.

0|1
    0|0
    • Netice itibariyle ateist oldum. Daha da değişmez heralde. Ayrıca satan bless u kardeş jshjshjh

• Sen ateist olmamışsın. Olduğunu sanmışsın.

0|1
    0|0
  • Sen bence trolsün :)

0|1
    0|0
  • Müslümandım deist oldum.

0|1
    0|0
  • ütopik satanist olunca nirvanaya ulaşıyorsun :D

0|1
    0|0
  • Sadece kisiligini kaybetmissin deli falan olabilirsin
    Psikiyatriya git

0|1
    0|0
  • islamdan neden vazgeçtin delilin ne

0|1
    0|0
  • Abi be bir sonraki durağın ne olacak? Hayır bir yandan araştırmasını yap ki arafta kalma.

0|1
    0|0
  • diger dinleri ara$tirmaya ayirdigin zamani islam dinine ayirsaydin oyle corap degistirir gibi din degistirmezdin

0|1
    0|0
  • hayır ölüncedek müslümanız

1|1
    0|0
    • müslüman doğudum müslüman ölürüm

• Sen dikis tutturamamissin yalama olmussun olum

0|1
    0|0
  • Hahahahahahamuseviliğe geçmeyi düünüyorum yahudilik annelikten geçer ama musevi olabilirim

1|1
    0|0
  • ALLAH akıl fikir versin, işlerin yaş şu an itibariyle

2|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...