Cehenneme giden yokmuş aramızda?

namazını kılıp hırsızlık yapanlar cennete gideceğini düşünüyor tabi.
ışid'e bakıyorsun herifler cennetlik olduğunu düşünüyor, garip garip hareketler yapıp orasına burasına şiş sokan tarikat üyeleri cennetlik olduğunu düşünüyor, elinde kuran ile mitinge çıkıp konuşan herif cennete gideceğini düşünüyor, içki içip zina eden cennete gideceğini düşünüyor, beş vakit namaz kılan, dininin tüm sorumluluklarını yapan cennete gideceğini düşünüyor, ateist olan adam da "eğer allah varsa beni cehenneme atamaz" diyor. eee cehenneme gidecek insan kalmadı.

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Kalpte geçeni Allah bilir başka hiç kimse bilemez

1|1
    0|0
  • Evet öyle

0|1
    0|0
  • Gercek Müslüman olan herkes cezasnı cektikten sonra cennete girer ama bu ısid vs müslman oldugunu sanmam o yuzden onlar icin cehennem ebedi

0|2
    0|0
  • Sence Allahın düşündğümü yoksa insanların düşündüğümü önemli?

0|1
    0|0
  • Herkes o kadar iyi o kadar masum ki sanirsin cehennemde yalniz yanacagim.

0|1
    0|0
  • Ay ben hiç gidemem oraya sicaktir zaten piştim, Dolapta soğuk bira var mı bakiim :))

1|1
    0|0
  • ben giderim cehenneme :D

0|2
    0|0
  • Ben bir uğrarim sanirim

0|1
    0|0
  • Ahaha bravo👏
    Ben cehennemliğim

0|1
    0|0
  • İbadetlerimi yapıyorum da diğer yandan açık veriyorum gibi. Ben kesin cehennemliyim biliyorum.

0|1
    0|0
  • Canım cennete gideceğini düşünmekle gidilmiyor. Gidip gitmeyeceğine kendin karar veremiyorsun

0|1
    0|0
  • Herkes cennete gitmek istiyor ama kimse ölmek istemiyor. En garibi de bu zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hepsi kendini avutuyor. Öbür dünya'da bakalım kim haklı kim haksız.

0|1
    0|0
  • ben gidip cehenneme catir catir yanacagim fasulye

0|1
    0|0
  • Dostum bak ben kimin cennete cehenneme gideceği bilgisine sahip olamam ama şu saydığın cinslerin hepsi ve sayamadıpın çok daha fazlasının cehenneme gideceğini düşünüyorum inan şu saydıklarından çok daha saf ve temizim fakat ben bile büyük ihtimal cehenneme gidicem BIRAK ONLAR DÜŞÜNDÜKLERİYLE, YAPTIKLARI REKLAMLARLA KALSIN YUKARIDAKİ HER ŞEYİ BİLİYOR YUKARDAKİNDEN BİŞEY KAÇMAZ

0|1
    0|0
  • Ne kadar ibadet ederse et cennetlik olur ama garanti degil belki bakarsin cehennemlik oluruz. Bu hukum Allah verir. Mesela bir kisi namaz kiliyor bu cennetlik yapar ama namaz kiliyorsun diye "tamam ben cennetliyim" dusuncesi cok yanlistir.

0|1
    0|0
  • Allah bilir abi... Millet saçmalıyir işte :S

0|1
    0|0
  • ben cehenlemliğim demek seytanın işi yapmayın bunu
    işid müslümanları öldürdüğü için yeri belli
    eğer iman edersen inkar etmezsen hangimiz doğru ki
    Allahın rahmetini umuyoruz

1|1
    0|0
  • tüm insanlar toplanıp Allahı cehenneme atacaz hacı. adaletsizliğinin hesabını yanarak verecek...

0|1
    0|0
  • Kimse cehenneme gideceğini düşünmüyor dimi burda :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...