''ben aşkımdan ölsem bile ilk hamleyi yapmam diyen kız'' hangi millettendir?

risk almaktan korkmayan, ayaklarının üzerinde durabilen ve ne istediğini bilip, alacağı kötü bir cevapla yıkılmayacak kadınlar için çok zor bir şey değildir hoşlandığı kişiye açılmak.

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Aşka gurur karıştırmam ya. Zaten hoslandigimi içimde tutamam😂😅

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Söylemem ama belli ederim gizleyemiyorum hiç ya 🙈

0|1
    0|0
  • Kasmaya gerek yok. Hayat çok kısa ya

1|1
    0|0
  • Ne kadar saçma ya git söyle g**ü kalkacak bir tip değilse anlayışla karşılar veya o da seviyordur hayır bu kızlar ilk adımı atmaz tribi ne

0|1
    0|0
  • gururum herseyden öndedir

0|1
    0|0
  • Ilk adim hamleyi yapamamanin gurur veya korkudan daha cok baska sebebi vardir..

0|1
    0|0
  • Sevdiğini söyleyen kızı o* söylemeyen kızı kezban ilan eden erkek hangi millettendir

0|1
    0|0
  • Asla icime atmam, herseyi soylerim

0|1
    0|0
  • Türktür Türk ☝

0|1
    0|0
  • Uzun bir zaman önce asla ilk adımı atmayan kişiydim şu an istediğim gibi hareket ediyorum. Bir şey söylemek istiyorsam söylüyorum... keşke yapsaydım demek yerine birşeyleri yapmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Gururlu gillerdendir fasulye.

Bırak kalsın. Dediğini yaptıktan sonra erkeğin arka taraf uçuyor.
    Test edildi onaylandı.. :)

0|0
    0|0
  • Ben ilk hamleyi yapardim

0|1
    0|0
  • Var öyle sahislar

0|1
    0|0
  • Bizden

0|1
    0|0
  • Ben şimdiye kadar ilk hamleyi karşıdan gördüğüm için bisey diyemiycem ama yapardım herhalde ya😃

0|1
    0|0
  • Ya acilmasa bilee belli etsin yaa bunları asmak lazim aslinda:)

0|0
    0|0
  • Japon filan dir heralde çünkü Türk kızı cesaretli olmalı ama cesareti yüzsüzlükle karıştırmamak lazım tabii

0|0
    0|0
  • bizdendir :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bunu gerçekten anlamıyorum. Sevgi bu hayatta az bulunan, nadiren karşımıza çıkan bir duygudur. Hayat yeterince sert ve acımasız. Tıpkı dalgalı bir deniz gibidir. Tekne bir dalgayı aşar diğerine yakalanır. Hep sakin limana ulaşma hayaliyle ilerleriz. Liman ufukta görülünce bir an önce kavuşmak yerine neden bu ayak oyunları, gereksiz egolar, anlamsız işlere bulaşılır ki. Sevgiyi bizzat kendimiz kirletiyoruz. Sevgiye güzellikler katmak yerine şüpheyle bakıyoruz. Ondan sonra ilişki sağlam temellere oturmuyor.

Azıcık iyi niyet, biraz çaba ve bir gülümseme her şeye çözüm olabilir.

0|1
    0|0
  • Ke. zostur o

0|1
    0|0
  • Erkeğe açılmıyorsa bari belli etsin herif MR mı içini görsün

0|1
    0|0
  • Herkesin herkese rahatlıkla bunu söyleyebilmesi gerekiyor fakat söyleyemiyorlar.

0|1
    0|0
  • Ilk cikmada opusulemez diyen kizlar hangi millettense o millettendir

0|0
    0|0
Yükleniyor...