Erkekler evleneceginiz kişi kapalımı olmalı?

tercihiniz nedir birde anneleriniz bakıyormu kapalılıga

1|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de annem de ahlakı düzgün kişilere bakıyoruz. Kapalı olup da örtünün altından her haltı yiyen de var, açık olup da erkeklerin yüzüne bakmaya utanan da var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek olsam benim için fark etmezdi. İlla kapalı olacak kafasında olanlara da anlam veremiyorum, illa açık olmasını isteyenlere de.
    Neyse herkesin kendi tercihi.

0|1
    0|0
    • anneler onay vermez diye cekindim

• Teşekkürler.

• Hep kestirip atiyorsun, farkediyorum. :) Israr edip seni uzaklastirmak istemem. Yanlis anlamani da istemem, tarzin soylemlerin hosuma gidiyor. Seni tanimis olmak isterdim.

Erkekler Ne Diyor 21

• Hicbir sekilde istemem

1|0
    0|0
    • neden

• Vallahi bir insanın bu kadar kesin dille "şunlar şöyledir, bunlar böyledir." kafasında olması çok mantıksız. Ayrıca bu açıklar için denilse de aynı şekilde saçma. Aynı yorum açıklar içinde yapılsa yine böyle bir yorum yapardım.
      Tahminime göre senin bir kaç kapalı sinirini bozmuş diye ya da bir kaç kez böyle bir izlenimin oldu diye "İnanılmaz sinir bozucu karakterde oluyorlar" demen aşırı bir genellemeye giriyor, hiç mantıklı değil.
      Ha insan sevmez hiç hoşlanmaz, olabilir kendi tercihi de senin yaklaşımın daha bir farklı.
      İnsanlarda bu sorun var, neredeyse kin beslercesine bir karştılık. Valla çok enteresan.

• @_Yağmur Şahsen umrumda değil, tanıdıklarımın alayı böyle. Ki zaten kimseyi sevmek zorunda da değiliz.

• Her başı kapalı olan kişi her zaman günah bilmeyen iyi biri mi oldugunu saniyosunuz.. Çoğu gosteriş için kapanmiyosa yuzlerinde bir ton makyaj.. kimsenin bise dedigi yok Allah icin kapanilacaksa hakkini verecek millet susacak.. insanin iyisi kotusu turbaniyla anlasilmaz kalbiyle davranislariyla anlasilir gosteris ugruna kapanmakta olmaz.. o yuzden ariyacaksam insan ararim sadece.

1|0
    0|0
  • Hem başı açık hem de kıyafetlerine dikkat eden kız isterim. Başının açık olmasına bakıyorlar. Türk kültüründe kadınların başını kapatması da yoktur, gereğinden fazla vücutlarını amaçları da yoktur.

0|0
    0|0
    • anneler almiyor başı açık kızı ondan sordum

• nerelisin

• Herkesin içinde kişisel bilgilerimi inşa etmeyi sevmiyorum. Istersen özelden mesaj atarak sorabilirsin. Daha sonra istersen engelleyebilirsin beni.

• Ailem kapalı birisini ister ama ben öyle şart koşmuyorum. Bir insanın karakteri, gönlü, düşünceleri kapalı olmalı. Yoksa vücudu kapalı olup düşünceleri or*spu olan çok kişi var.

0|0
    0|0
  • Kapalı kişilerden uzağım

0|0
    0|0
  • Saçından ziyade gönlü kapalı olan arıyoruz

0|0
    0|0
  • Herkes giyiminde özgür alırsın ya da almazsın o ayrı mesele ama açık ya da kapalı olsun bir insanın giyimini eleştirmek sadece gerikafalı cahil nefretçi kişiliğe sahip kişilerin işidir

0|0
    0|0
  • Ben acik isterim =)

0|0
    0|0
    • neden

• Spekülatif bir soru.. bir nedeni yok.. ama gonul bu... kesin kistas degil benim icin.. sadece arzu yani

• Iyi anlasayim yeter

0|0
    0|0
  • İnsan olmalı. Gerisi bizim aile için önemli değil. İnsan suretinde gezen şeytanlar çok malum...

0|0
    0|0
    • anneler kız ararken kapaliliga önem veriyorda

• Illa kapali olsun diye israr etmem. Acik da olabilir.

0|0
    0|0
  • tercihim kapalı

0|0
    0|0
  • ne kapalı ne çok rahat açık olsun arası :D

0|0
    0|0
  • Anlaşabildikten sonra açık ya da kapalı olması birşeyi değiştirmez huzurumuz olsun yeter

0|0
    0|0
    • haklısın

• Ayrıca şimdi gördüm ona da cevap vereyim bari😀 annem sağolsun hiç bakmaz öyle şeylere benim Mutlu olabileceğime inandıktan sonra kesinlikle engel olmaz

• bu çok saçma soru kendı ne ıstıyorsa öyle olmalı

0|0
    0|0
  • tercih benim. annem bana birakti.
    lakin ben evlenmek istemiyom

0|0
    0|0
  • Benim kapali kişilere antipatim var herkesin tercihi farkli tabi :)

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0
  • öyle bir tercihim yok. annem de takılmaz böyle şeylere ama genel olarak açık olmasını ister

0|0
    0|0
  • Annem bulacak benim aile çevresinden biri olur galiba bizim herkeste kapalı çarşaflı felan lar

0|0
    0|0
    • :) :) şekil a anneler bulur

• Aynen benimd itirazım yok abilerime bulunenlari görünce annemin bulması daha iyi olur sanki

• koreli kız candır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...