Aşağıdaki soruların hangisini yaşıyorsun ya da yaşayabilirsin?

maaşından pahalı telefonun mu var?
onumuzdeki 10 yil elde edecegin geliri bir eve mi bagladın? maaaşının 10 kati fiyatinda bir arabayi krediyle mi aldin? borç alıp tatile mi gidiyorsun?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• telefonum pahallı değil maaşımdan.
    ablamla ortak ev aldım yeni ödemesi bitti. bu devirde zor tek başına ev almak
    arabam yok, sorunda etmiyorum
    tatile gittiğim zaman paramı ayarlayıp ona göre plan yapıyorum illa 5 yıldızlı otelde kalmam şart değil ki kalmadım zaten:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• maasim yok iphone 6 plusim var kocam sagolsun :D
    Ev almadik daha

ayrica capkincigimin sabah soru siralamasi baslamis. merak ediyorum bugun neler soracak :D

0|1
    0|0
  • Borçları bitirdim ama evet 10 yıl çalışmam gerekecek bir ev araiorum bakalım

1|1
    0|0
  • 3 numero. ✌

0|1
    0|0
  • 2. ci seçenek

0|1
    0|0
  • Telefon

0|1
    0|0
  • Sanırım öğrenci olmanın en büyük avantajı bu.
    Bütün bu sıkıntılardan azade olmak ^_^

0|1
    0|0
  • Hiçbiri yok şu an allahıma şükür.

0|0
    0|0
  • Maasimin 20 kayi bir arabayi krediyle aldim 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• wallahi hiç biri nokia 1616-2 aldım bit pazarından 2 tlye yurtdışı çıktı koydum köşeye dedim kapağı hiç bir şeyi olmayan bir telefon denk gelir dedim aynı pazar bir sonraki hafta denk geldi onuda 3 liraya aldım ilk aldığım yurtdışı olan sıfırdı en son aldığımın ankartını sıfır olana taktım 5liraya cillop gibi telefon sahibi oldum şimdi lafına gelelim haddinden fazla ne ileri gideceksin nede geri kaçacaksın uçuk hayallerde gözü olanların sonu icraada yuvaları yıkılıyor değmeyecek şeyler için bir aile paramparça oluyor elinizdekiylen lütfen yetinmeyi bilin saygılar

0|1
    0|0
  • 10 yılı ipotek ettim.
    Telefon bin TL
    Araba yok ehliyet yok
    Borç para vermiyorlar tatile gideyim /)

0|1
    0|0
  • telefonum butceme gore borc harc isine girmem ayagimi yorganima gore uzatirim

0|1
    0|0
  • Ustat maddi sorunum yok. En iyi ayakbilardan alır uzun sure giyerim. İki arabam var şirkete bisiklet ile gider veya tramvayı kullanırım. Bazende gidiş geliş sekiz km yürürüm.

0|1
    0|0
  • Hayatımı başkalarını zengin etmek için kiralayamam o yüzden böyle şeylere ihtiyaçta duymuyorum elimde takoz bir telefon var bana hergün tatil zaten ev desen okuyorum kyk dan alıyorum krediyi fakat onu vermek için çalışmak zorunda kalıcam ama ben çalışmıycam son sene evlenip blöften borcu sildirip hayata devam.

0|1
    0|0
  • Maaşım yok
    Gelirim yok
    Araba almadım
    Tatile gitmiyorum

0|1
    0|0

• 1. En iyi telefona sahibim ama maasimdan pahali degil
    2. Evet ev borcu odeek cok zor 60 ay taksitle aldim bu ay 53. Taksidimi ödeyeceğim.
    3. motosikletim var İstanbul'da araba almak sacmalik
    4. Bu sene maddi durum elvermedi tatile gidemedim.

0|1
    0|0
  • Hiçbiri yok

0|1
    0|0
  • Hicbiri

0|1
    0|0
  • hiçbiri

0|1
    0|0
  • Hic birini yasamiyirum bunlarin. Iyi olsa gerek :)

0|1
    0|0
  • Keske buton yapaydin eyiydi

0|1
    0|0
  • neredeyse tüm insanlar dedigin gibi borç batagının içinde.. borç ile yüzüyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...