Moraliniz bozuk olunca ne yaparsiniz?

Konuscak kimsem yok evde yalniz sessizim. Uykuda tutmadi arkadas desen oda yok artik oyle seyler yapiyorumki anormallesiyorum gibi. Mesela ilerdeki esime hayat yoldasima yaziyorum onsuz nasil vakit gectigini onu nasil bekletigimi. Beklerken yaptigin hatalari iyilikleri hepsini kitaba yaziyorum. Moralim bozulunca hep moral kaynagim o kitap oluyor cunki icimi dokuyorum. Siz neler yapiyorsunuz moraliniz bozuk olunca.

Güncellemeler:
Guncel

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok içine kapanıksın.
    Bende içime kapanığım ama sen kadar değil
    Bu gerçek olmayan hayalinden vazgeç en kısa zamanda
    Paranoyak olacaksın. ÇOK dikkat et kendine

0|0
    0|0
    • Belli bir hayalim yokki normal seyler gormedigin kisiye sadece yasadiklarini aktarirsin ben duygularimi da aktaritorim baska sekilde icimdekini dokemiyorum.

• İleride evleneceğin kadına söyleyeceğin sözlerini yazıya dökmen hayal gücü ile olur. BENCE gerçek bir sevgilin olsun bu hayallerini karşılıklı yaşa.

• Tamamda hayal gucumun genis olmasinin paranoyaklikla ne alakasi var. Gercek bir sevdigim olsa tabikide ona yazarim ama henuz tanimadim o kisiyi taniyinca daha detayli guzel ve ozel sekilde yazarim tabi. Simdi oyle kalbimde olan sevgi her insanin esine karsi hissedecegi seyler.

• Ççek bir duman 😉

0|0
    0|0
    • Yok benim sigaram elimdeki kalemim.

• Haklisin abi eyvallah gorus icin

• kaçacak yeri olmaz insanın. Eğer kaçtığı kendisiyse.. kendine iyi bak a. e. o

• Buyur benden bir sigara yak dostum. Üzme kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...