Dışarıda 18 den küçüklerin içki içmesi?

Arkadaşlar başlık da belirttiğim gibi son zamanlarda sahil kenarlarında 18 den küçük bir çok içki içen genç görüyorum bu yasak değil mi?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kanada da disarda icki icmek yasak. Istersen 40 ol parklarda her yerde yasak

0|0
    0|0
    • sen kanada damisin? :O

• @Derviş_ olur mu allah o tarafta diye birsey yok. Icinde olur. sen hisset o her yerde olur

• evet çok haklisiniz, ama ben ezan'i özledim. ben camii'ye geç kalma korkusuyla kosmayi özledim. o secde'de hiçkira hiçkira agladigimi bilirim ben. bak simdi bile gözlerim doldu :/

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yasak

0|0
    0|0
    • Polis yakalasa ne yapar acaba merak ediyorum görmek nasip olmadı :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasak. Yasak bir suru sey var. Kim uyuyor ki?

0|0
    0|0
  • değil

0|1
    0|0
  • Burası Türkiye parası olan her şeyi yapar. İçkiyi geç 16-17 yaşındaki ergenler uyuşturucu çekiyor..

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 18 altına satılması yasak onların içmesi yasak değil diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Sonuçta polis bu gençleri görse ailelerine haber vermez mi yoksa umursamaz mı?

• 18+ da icmesi hos degilki zaten...

0|0
    0|0
  • 18 mi kaldı artık

0|0
    0|0
  • Gozumun önünde 16 yaşında 11 kız 6 tane 100 luk rakiyi boğudular 2 serde bira

0|0
    0|0
  • yasak tabii ki de.. ama türkiye burasi. kim kurallari uyguluyor ki. Polis desen kendi havasinda

0|0
    0|0
    • Yani polis görse bile uğraşmaz mı bu çocuklarla?

• çok zor. yani sikayet olursa olur ancak. ama kendileri görse kuvvetle ihtimaldir ki görmezden gelebilirler

• Birde zaten sahilde oturarak içiyorlardı pek takacaklarını sanmam yani değmez :D değil mi?

• Yasak

0|0
    0|0
    • Polis görse ailelerine haber vermez mi? görmek eğlenceli olurdu

Yükleniyor...