Kısa boylu kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben çok uzun biri değilim 175 cm normal boydayim ülkemde ortalama boy zaten erkeklerde 172 kadınlarda 167 özellikle kısa boylu kızlarımızın 170 altı olan kızlarımızın bu uzun boylu 180 ve üzeri erkek istegi nedir yav kızım boyun zaten 160 topuklu giysen en fazla 165 bilemedin 170 geri kalan farkı ne yapacaksınız merdiven mi dayayacaksınız çocuğa hepsinde uzun boy takıntısı var yani nedir bu durum boyle

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Benimde boyum kisa. Sabrim cabuk tasiyo.. bide gelecekteki güsel günleri göremiyorum. 😁😀 ( 1.65)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abi insan ezik bir bireyse eşinin yükseklerde olmasını ister işte öyle isteyen kızlarda hayattaki en büyük karizmanın boyda olduğunu düşünür ki bu ezikliğin en tepesidir bana göre, hayvanlarda bile dişi ile erkek arasında 5 cm fark var. Genellikle bu kızlar kültürsüz, cahil ve egoistlerdir bro uzak dur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Herkes istediğini isteyebilir. Seni de başkası ister.

0|1
    0|0
  • 156 yik esim 176 topuklu cok giymem ama hic boy muhabbeti gecmedi aramizda sadece 3 karis boyun var garip garip huylarin var der

0|1
    0|0
  • Egolari boylarindan buyuk penguen yavrusu gibiler boyle paytak paytak yururken vurcan enseye ay yerim

0|1
    0|0
    • Dimi birde biz çok sevimliyiz çok güzeliz diye birşey tutturmuşlar uzun kızlar güzel değilmiş onlara göre

• İyimis artık ülkede 170 üzeri kız ne biletin efsane imiş gibime geliyor 😂😂 arada sırada gormesek

• ahaha bu deveden uzunum 175 cm im :D :D :D her yerde eziyom bu pokemonu :)

• Boyu kisa arkadasim yok. Konusurken egilmek istemiyorum cunku.

0|1
    0|0
  • Beğenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Yahu napıcaksınız başkalarını öyle seven seviyor zaten 😊

www.bakimlikadin.net/.../...zun-kisa-sevgili-2.jpg

0|0
    0|0
    • Bu resmin tersini görmüstüm ben kadın uzundu

• 157 boyum var😂yuvalanip gidiyorum
    Genellikle zaten 170 175 ustu erkekler bana bakmiyo zaten baksada abez kacardi bence😂kendimi gargamelin yanindaki sirine gibi hissederdim

0|1
    0|0
  • İşte 10cmden fazla uzun olmali erkek. Yani 13 14 15cm uzun olsun kizdan. Topuklu giydiğinde bile geçebilsin.

0|0
    0|0
  • Bende de var bende kisayim ama uzun istiyorum çocuklarım uzun boylu olsun diye

Bide arada fark olmalı zaten hep cevremde 1.55liklerle evlenen 1.85likler çok gordum

0|0
    0|0
    • Şöyle düşündüm mü çocuklarda baskın gen hep anneden gelir babadan değil zeka dahil bir çok özellik anneden çocuğa geçer

• Herkes. kendine baktirsin zamanı gelmeden

• Buda olabilir karşılıklı olarak dna analiz sonuçları alayım lütfen :)😂😂😂😂

• Of yeter sizin boyunuzada sürekli paylaşıp durmayın. Hande erçel bitti boy sorunları başladı yine.

0|0
    0|0
  • Bende kisayim

0|0
    0|0
  • Benimde boy 1.63 flortlestigim cocugun boyu 1.74 :( ama daha uzun isterdjm 1.85 felan ne biliyim uzun boylu erkekler bana cesaret veriyor boyle sarilınca göğüs kafesine geliyorsun ya cok guzel oluyor :) ama bu 1.74 olan bir erkekte olmuyor :(

1|0
    0|0
  • Valla 171 im uzun istemek hakkim

0|1
    0|0
  • erkekle kadın arasında 15 cm olmalı en az. yoksazaten kim erkek kim kadın çok ayrlmaz

0|0
    0|0
    • Nasıl yani erkek ile kadın neden ayırt edilemesin

• Bu ulkenn 80 nilyonluk nufusu var cogunluk zaten geri ve gerici. Ve cogunlugn icinde sizin istedgn kadnlar var. O zaman bu kadar mutsuz olmayn. Onlarla mutlu olun. Erkegn altnda oldugnu bilen onu her haliyle kabul eden duzunelerce kadn. Hatta ulkenn yuzde 90ni bu. Fakat siz neden yuzde10a takili kalmisnz. Yuzde9pna kezban derken yuzde 10nun kafasni degistirmeye calisyorsnz.

• Dediklerin den hiç birşey anlamadım sen hariç diğer kızlara neden sardin onu anlamadım ki şimdi

• benim boy 155 önce çok sıkıntı ediyodum sonra ucunu bıraktım.

0|0
    0|0
    • Şuanda sonuç ne peki

• Şu an sıkıntı etmiyorum ne yani allah vergisi işte napalım

• İşte bu yaaa

Erkekler Ne Diyor 7

• ne düşünelim seviyoruz mecbur hepsi kısa ben 170 boyunda bir kızla tanışınca seviniyorum yani düşün :D

0|1
    0|0
  • Bugün çok boy sorusu sorulmuş ve hepsi de anasayfada denk geldi :) uzun boylu olsun ki güzel sahip çıksın bana görüşüne hakimler orada kızlar. :)

0|1
    0|0
    • Normal boylu ya da kısa erkekler kadınına sahip çikamiyormuymuş biri onlara anlatsın boy ne kadar uzar ise yere düşmek o kadar kolaylasır

• insanlar aç gözlü hep daha fazlasını ister kardeşim

0|1
    0|0
  • sıradanlığın dışına çıkma isteğidir o mesela isveçte esmer biri fazla ilgi görür çünkü orası beyaz tenlidir bizim ülkedeki erkek çoğunluğuda fazla uzun boylu olmadığı için kızların geneli uzun boylu erkekleri tercih etmekte

0|1
    0|0
    • nerenden uydurun esmerin isveçte ilgi gördüğünü :D yok öyle bişey. onlara soruyorlar röportajlarda filan adamlar kendi gibi tipleri tercih ediyor. esmerleri degl. hatta türk tipi esmerleri hiç tercih etmezler çünkü arap diye düşünüyorlar

• @fatoş_istanbul anladığına sevindim diyemem ama konuyu saptırıp trollemen ilginç geldi

• ısırmalıklar hepsi

0|0
    0|0
  • Bence sevimliler

0|0
    0|0
  • oral yaptırmak daha kolay diye düşünüyorum sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...