Hangi dini inancın mensubuna daha çok saygı duyuyorsunuz?

Ben Spiritual Satanistim. Evrensel olan, ırkçı olmayan, homofobik olmayan bir din olan Satanizm mi? Yoksa Müslümanların üzerine bomba yağdıran, ibadet haklarını elinden alan, ırkçı olan, homofobik olan, Türklere İbranice goy (paçavra) diyen bir din olan Yahudilik mi?

• Spiritual Satanizm
    62% (5)53% (10)56% (15)Oy Ver
  • Yahudilik
    38% (3)47% (9)44% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Yahudi dinini Hrıstiyanlıktan üstün görüyorum ama İbrahimi dinlere inanan herkesin cennete gitme şansı vardır

1|0
    0|0
    • Nah vardır sizin bencil Allah'ınız sadece siz Müslümanlara cenneti vaad ediyor.

• Bakara suresini okumanı tavsiye ederim

• İkiside sakincali inanislar

1|0
    0|0
    • İslam daha sakıncalı. Dünyada en çok Müslümanlar insan öldürüyor.

• Sacmalama lutfen, musluman insan öldürmez, öldürmemeli... Teror orgutlerini sayiyorsan onlar zaten musluman degiller, kuklalar...

• Gençlik hep filmlerin etkisi altında

1|1
    0|0
  • Satanist arkadaşımda var yahudide var ikiside müptezelin kralı ama yahudi olanda hainlik yok diğeri kurnaz hain :D onarların üzerinden değerlendirdim yoksa bu oluşumların hiçbirine saygım falan yok :D

1|0
    0|0
  • Kimseye saygim yok

1|0
    0|0
  • satanistlerin benimsediği şeyleri dini bilgisi olmayan zayıf insan kanıp satanizme geçebilir, ama yahudilik:d gereksiz bir şeyy lanett bir topluluk

1|0
    0|0
    • Yahudiler lanetli topluluk😊👍

• Ben araştırarak Satanist oldum. Sen araştırarak mı Müslüman oldun?

• ben zaten müslümanlığımı sorgulamadım bir rüya ile müslümanlık ibadetlerimi yaptım, ama bu sitede bir arkadaş bayan arkadaş bana satanizm anlattı sanırım diğer hesaplarımdan birinde, ve o anlattıktan sonra korku filmi diye :d satanist filmi izlemiştim garippp

• yahudilerden kesinlikle nefret ederimde diger dinler beni ilgilendirmez insan olsun yeter bir alip veremedigim yok 😉

1|0
    0|0
  • Yaş kaç?

1|0
    0|0
    • Sana insanlık dersi verebilecek yaştayım.

• niye ayrım yapmak zorundayım ki bu resmen saçmalık dini yüzünden hiçbirine saygısızlık edemem insana bakarım insan mı diye

1|0
    0|0
  • sen hangi ülkenin kimliğini taşıyorsun

1|0
    0|0
    • Türk'üm.

• sen cahilsin suçsuz insan ne olursa olsun öldüremezsin al kanıtı "Bu yüzden İsrâiloğullarına şu gerçeği hükmettik: Kim bir canı, bir can karşılığında veya yeryüzünde bir fesat çıkarmaktan dolayı olmaksızın, öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur." (Mâide, 5/32)

• götünden element uydurma dünyada herşey serbest isteyen istediği hayatı isteyen istediği dini yaşar ahirettede ona göre cezasını veya sevabını görür milletin kafanı karıştıran fitneci kafir olanlardan olmayalımda biz

• ikisinede duymuyorum

1|0
    0|0
  • Seytana tapıyorsun yani? Buna cidden inaniyomusin?

1|0
    0|0
    • Elbette. Sen cidden Allah'a inanıyor musun?

• Şeytana tapıp Tanrıya inanmamak neyin kafası laaa dkks

• @BOOOOOOOO Meleklere, cinlere, kadere, ahirete de (cennet ve cehenneme) inanmıyorum. Ruhlara, şeytana ve demonlara inanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbirini sempatik gösteremezsin iki ucu b*k yani. Hadi ırkçı olmamak homofobik olmamak neyse bunlar iyi güzel de. Satanizm şeytana tapmak gibi bir anlam taşırken hangisi sempatik gelsin?

1|0
    0|0
    • Allah şeytandan daha kötü değil mi?

• Şeytana inanıyorsan Allaha da inanıyor oluyorsun ikisi bağıntılı. Soruna cevap vermiycem çünkü inancım kimseyi ilgilendirmiyor

• Objektif davranmamissiniz.

1|0
    0|0
  • Sakin ol yavrum hepsi geçecek 😐

1|0
    0|0
Yükleniyor...