Siz olsanız ne düşünürdünüz?

erkek arkadaşımla bir yıldır çıkıyorum facete kapak resminde ben onu tandığımdan beri bir yazı var: bir gün mutlaka bir araya gelecez. diye yazıyor. hiç değiştirmedi. ne düşünmeliyim?

Güncellemeler:
ya çok önemli bu konu
cidden kendinizi benim yerime koyup öyle cevap vern

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bitanem bir benzer durumu yaşadım eski sevgilim biz çıkmaya başlamadan önce de bir kızla sarılırken fotoğrafı vardı biz sevgiliyken de vardı bişey de diyemiyordum sonra ayrıldık zaten sevgi eksikliğinden bence sen benim yaptığımı yapma ve bir sor neden senden önce vardı ve hala var ne anlama geliyor bence o sandırın kasıtta yapmamış olabilir yani belki ilerde evleneceği kişiye ithafen yapmıştır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eski yaralar

0|0
    0|0
  • ne b0ktan iliski

0|0
    0|0
  • intikam sarmış bu çocuğu

0|0
    0|0
  • Abi ne ergensiniz ya

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiği ve unutamadığı biri de olabilir ''gerçekten sevsem de bir gün bir araya gelsek'' diye kurduğu hayalleri de olabilir bence sen çok fazla kafanı yorma

0|0
    0|0
  • Mahşer gününden bahsediyordur :D

0|0
    0|0
  • Ona neden sormuyorsun?

0|0
    0|0
  • ah o eski mevzular..

0|0
    0|0
  • Bence sen bana gel bebegim. Bosver erkek arkadasini yerini söyle atlim gelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İki seçenek var ; ya gerçekten hala bir araya gelmedi düşündüğü kişiyle , ya da evlilik hayalleriyle yazılmış bir yazı ve evli olmadığınız için o yazı orada duruyor.

1|0
    0|0
  • Eskiden beri sevdigi birisi var. Platonik belkide diye dusunurum.

1|0
    0|0
  • Ben mi cokk merakliym acaba ya nasil sormadin bir yil boyunca ben olsam o yaziyi ordan coktan kaldrtmstm hatta kaldırmadigi icin kendiliginden bir firca cekmistim

1|0
    0|0
  • beklediği biri var

1|0
    0|0
  • Kavuşmak istediği biri var da kim olduğunu O bilir. Sorsana kardeş kestirmeden gidip.

0|0
    0|0
  • Genel yazmistir

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar detaycısınız? Bir anlam çıkarmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • iyi şeyler düşünmem

0|0
    0|0
  • Ona sorsana