Batman ilini nasıl biliyorsunuz?

Evet arkadaşlar Batman ilini nasıl biliyorsunuz? Yazın yanlış bilgiler ve tabuları yıkalım hep beraber

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Süper bir il. İnsanları sıcak içten. Ben çok sevdim. Tavsiye ederim bizim oraları. Doğuyu

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım var Batmanlı. Bana anlattı ve insanı mükemmelmiş.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadas batmanli. Baya anlatiyordu. Gooegle earth den ev cevresini bike gostermisti. Ben gelismemis bir yer saniyordim

0|1
    0|0
    • Bir ara batmanada bekleriz. Canlı görmek lazım Hasankeyf sular altında kalmadan bu tarihi mekanı görmeniz lazım.

• Kapalı bir toplum yapısı var, çok rahat değiller. Oralı insanlar dine düşkünler. Karakteri sağlam insanlardır. Güvenilirlerdir. Sehir olarak severim, yaşanabilir tabi devlet baskısı olmadığı zamanlarda..

Bunları düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • Petrol cikariliyo. Bize yakin.

0|1
    0|0
  • hmm batman batman benim aklıma süper kahraman olan geliyo ya

0|0
    0|0
    • Ek olarak eski belediye başkanı batman filmine dava açmıştı halen o aklıma gelir gülerim ve oğlu ile dalga geçerim hatta şimdi whatsapptan dalgayı geçtim yine

• Batman im doğduğu ildir 😳

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eski kız arkadaşımın ili, başka da bilgim yok.

0|1
    0|0
    • Hiç geldin mi peki

• O zaman tvdekilerden çok farklı

• Sana ufak bir örnek verebilirim. Bundan 28 sene önce annem rahmetli dayım burda polis iken buraya geliyor ve babamla tanışıyorlar evleniyorlar. Maraş Türklerinden Anne tarafım. Bazı tabuları yıkmak lazım

• Benim bazi uzaktan tanidiğim arkadaslarim batmanliydı.. yani fena yonlerı yok degil kizda da erkekte de.. uzak durmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Batmane batmane leble gule le le batmane huse lo

1|0
    0|0
  • batman ilini süperman e karşı buluyorum

0|0
    0|0
  • Guneşin asla batmadığı o guzel şehir !

1|0
    0|0
  • Kuzen hic gitmedim ama gitmek istediğim iller arasinda

0|0
    0|0
  • Batmanın insanı dindardır ama gel görki
    gelenekciler atalarının yoluna uyuyor
    %50si pkklı

0|0
    0|0
    • 5 parmağın 5i bir değil şu an o %50 dediğin kişilerin %80 ni o yolun yanlış olduğunun farkına varmış vaziyette ve böyle bir tabu var her doğulu terörü destekliyor diye bir tabu var bunuda yıkmak lazım

• batmanın neresındesn

• gitmedim görmesim yorum yok :)

0|0
    0|0
    • En kısa zamanda görmen gerek hasankeyf sular altında kalmadan özellikle

Yükleniyor...