İçe kapanık biriyim. Yalnızım hiç gerçek arkadaşım yok?

Ben çok içe kapanık sessiz biriyim. Bu nedenle insanlarla iyi ilişkiler kuramıyorum, onlarla konuşacak konu bulamıyorum. Konuşmalarımız hal hatır sormaktan ve sıradan bir-iki konu Hakkında konuşmaktan öteye geçmiyor. Haliyle onlarla yakın ilişki de kuramıyorum. Şu an hiç gerçek arkadaşım, dost-kanka diyebileceğim kimse yok. Ben artık bu durumdan kurtulmak istiyorum. Ne yapabilirim? Benim durumumda olup da bunu aşabilen birileri var mı?

Güncellemeler:
Nasıl özgüven kazanabilirim?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok zor bir şey. Aynı sorun ben de de var. Hele bir de okulda daha kötü oluyor. Ne zaman grup çalışmaları, sıraya girme olayları olsa sinirleniyorsun. Bazen de şu beş para etmezlerin bile kankasi var diyorsun ama sen sadece adı arkadaş ama işlevleri merhaba naber de kalan insanlara sahip oluyorsun. Biliyorum bizim gibi insanlar ne kadar soğuk olsalarda kardeş gibi bir arkadaş isterler. Her şeyini paylaştığın, beraber gülüp beraber ağladığın. Ama biz bulamıyoruz sırf sessiz, utangaç olduğumuz için. Ama şansını denemek istiyorsan sosyal faaliyetlere katıl. Hatta her şeye katılmaya çalış. Boş vaktin olmasın. Ben de bunu yapmayı planlıyordum bu yaz ama birtakım aksilikler çıktı. Umarım senin şansın yaver gider...

0|0
    0|0
    • Resmen içimden geçenleri birebir yazmışsın. Ben de daha aktif olmak için birtakım faaliyetlere katılmak istedim ama şu an bazı nedenlerle bu mümkün durmuyor. Umarım ikimizde bu durumdan en kısa zamanda kurtuluruz

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiç bu duyguyu yasamadim ama Allah yardımcın olsun umarım en güzel şekilde atlayıp kankilerin olur gerçek dost diyvlcgn insanlarla tanisirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Rica ederim korkma özgüveni ol ;) nolcakki sanki yanas yanii

• Bende öyle diyorum kendime ama iş icraata gelince olmuyor işte

• Sosyal fobi, çekingen kişilik bozukluğu muhtemel. Ufak bir SSRI ile bu durumu aşabilirsin bence (durumun ağır değilse tabi). Bu ilaçlar dikkatini toplamanı mutlu olmanı da sağlıyor. Korkulacak şeyler değil :)

0|0
    0|0
    • Öncelikli hedefim ilaçsız bu durumu aşmak ama olmazsa mecburen ilaçlara başvuracağım.

• Çık biraz arkadaş edin yahu yabani seni

1|0
    0|0
  • namaz kil sadece allahin ve sen CcC

0|0
    0|0
  • İçine kapanıksan otomatikman dışına açıksın demektir.

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı insan tipi bu tipler genel de yanlızlığa mahkum oluyo yapıcak bir sey yok

0|0
    0|0
  • evet ben aştım

0|0
    0|0
    • Nasıl yaptın peki?

• biraz büyük düşündüm ve şu an girdiğim her ortamın en küçüğü
      sözlerin en büyüyünü sarf eden kişiyim kişilik karakter meselesi. girmek istediğin ortamla uyum sağlamalısın

• Ne güzel umarım birgün bende sizin gibi olurum

• girişken olman lazım. hayatı izlemeyi bırakmalısın

0|0
    0|0
    • Bunun farkındayım ama yeterli özgüveni kendimde bulamıyorum

• bir de hayatın içinde ol, çık dolaş ailesel baskı yoksa tabi

• Çıkıp dolaşmak içinde bana göre yanında birileri olmalı yalnız gezmek hiç zevkli değil maalesef

• Zamanla bulursun kendi kafa denginde birilerini

0|0
    0|0
  • Kankabul. com

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım hiç bişey samimi değil atlatamadım daha ama bildigin bişey varsa böyle devam ederse sonumuz kötü

0|0
    0|0
    • evet o sahte samimiyet konusundan bende çok rahatsızım, gerçekten samimi olabileceğim kişiler istiyorum hayatımda. Ve haklısın Bu durumumuzu düzeltmek için bir şeyler yapmadığımız sürece böyle sürüp gidecek.

• spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
  • Hepimiz yalnızız takma

0|0
    0|0
  • ben olabilirim :D

0|0
    0|0
  • ben rahatlıkla konu bulurum karşımdaki konuşmak isterse ama buna rağmen yalnızım ne yazık ki

0|0
    0|0
  • i love you

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eskiden bende böyleydim. vay be :') umarım tekrar o günlere dönmem

0|0
    0|0
  • ortak noktalariniz olmasi lazim arkadaslikta o yoksa yurumez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...