Sizdede oluyor mu hic?

Annenize karsi nefret duyuyorsunuz? Kinleniyorsunuz. Bende öyle oluyor artik, annem icin herkez benden daha iyi. Diger ablalarim hep iyi en kötüsü benim... Siz olsaniz böyle bir anneyi sevebilirmisiniz? Bana sevgi bile vermiyor göstermiyor.. Hep baskalarini övüyor beni hep baskalarina kötülüyor.. Eskiden böyle hissetmezdim ama anneme karsi cok kinliyim artik... Bana yaptigi söyledigi hic biseyi unuttmadim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• heralde çabuk sinirlenen ve asi bir kızsın doğrumudur?

0|0
    0|0
    • Evet.

• 23.

• tarafsız bakacak olursam
      anneniz belkide yaşından yaşadıklarından bazı şeyleri sizin gibi düşünmüyor olabilir
      ya da doğru uslüp ile yaklaşamıyordur bu konuyu ablalarınızla ya da kardeşlerinizle konuştunuzmu onlarında başından aynı şeyler geçmiş olabilir. yaşınızda az değil
      yaşadıklarınızda yaşınıza göre az değildir. ama şimdi sende bana babam hakkında iyi şeyler
      düşünmemi istesen değişmem bu konuyu iç dünyanda çözmelisin.

En İyi Kız Görüşü

• sıklıkla olan şeylerden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kime bakıyorum ailede birilerine nefret duyuyor? Neden bu türk aile yapısında yok mu sağlam aileli birileri

0|0
    0|0
  • Anne hiç sevilmez mi? Sendromdur bunlar sana da çok görmüyorum çünkü inan yaşadığın şeyler normal. Ancak 4-5 sene sonra güleceğin şeyler yapma

0|0
    0|0
  • Sinirlenirim 3-4 dk sonra normale dönerim. Anne sonuçta <3

0|0
    0|0
  • snirlenirim sonra vicdandan azaptan korkarım geri yanına giderim allah yokluklarını göstermesin

0|0
    0|0
  • Olur oyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...