Küs olduklarımla barismak istiyorum ama yine gururumu incitirler diye ilk adımı atamiyorum. Sizce napayım?

Benim küs olduğum arkadaslarim var hem liseden hem üniversiteden. Baslarda cok sinirli ve nefret doluydum onlara karsi ama düşününce bir zaman sonra çok saçma gelmeye basladi dargınlık sebeplerimiz ve boşuna uzattiğimi anladim.. Ölümlü dünyada küslük bizim ne haddimize, iyiliklerle kuşatmaliyiz icimizi ve etrafimizi. Bunu anladım. Ama ben onlarin umurlarinda değilim, biri feysten watsaptan engellemis bile.
İlk adımı atmaya gurur yapiyorum ve cesaret edemiyorum ne konuscam nasil olacak diye.. Sizce ne yapmaliyim. Boyle durumlar yasiyor musunuz siz ne yapiyosunuz?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak olan olmuş şu saatden sonra özur dilemek çok saçma en iyi yapacağın şey hicbisey olmamış gibi davranmak ve yeri geldiğinde hata ettiğini söylemek direk özur dilersen istemediğin sonuçlar seni bekler

1|0
    0|0
    • Ama biri watsap ve feyste engellemiş. Biri numara değiştirmiş. Nasil ulasicam zaten okul nedeniyle farkli sehirdeyiz

• Peki ulaşabilirsen ulaş o zaman mutlaka bu içini ferahlatır cevapları seni hayal kırıklığına ugrataabilir aldırma oylese

• Peki :/ teşekkürler gorusleriniz icin

• ben yaşadım böyle bir durum baya depresyondaydım kimseyle konuşmuyordum neredeyse o ara liseden de yeni mezundum whatsapp'ta bizim lise sınıfının grubu vardı muhabbet gırla dönüyodu sonra iyi bir anımda iyi bir espriyle sohbete bodoslama daldım şu an aramız gayet iyi

1|0
    0|0
    • Beni engellemiş biri. Biri de numara değiştirmiş bende yok.

• Kibir, çok kötüdür, o yüzden zerrre kibir sahibi cennete giremeyecek.
    Kibir=gurur)

1|0
    0|0
    • Ama ne yapayim. sevmiyolar beni artik. Agir sözler edildi yüzüme. Arkamdan da konuştular. Allah korkum olmasa umrumda olmayacak nasilsa alistim hayatimda olmamalarına. Ama bu ölümlü dünyada Allah korkum var iste..

• Kibirli olma, onlar yokmuş gibi yaşa. nasıl ki üstünde yürüdüğün toprak kafanda yer işgal etmezse onlar da işgal etmesin ama kibirli olma

• Kibirim içimde bitti onlara öfkem yok zaten. Ama bunu onlar da bilsin benim yumuşadigimi baros taraftari olduğumu bilsinler istiyorum. Ama ya onlar terslerse diye cekiniyorum. Yani gurur dediğim aslında 'ya kalbimi kırarlarsa' diye bir korku

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...