Neden kadinlar erkegi ailesiyle dusman eder?

Cogu cinsim oyle 😢neden ogullarini kopariyosunux ailesinden gelio aliyosunjz milletin yavrusunu annesine babasina dusman ediyosunuz
Ben asla oyle olmucam oncee annesin babasinin yanina gidicek her zaman asla dusmsn etmem onlarla kocami ben oyle kizlardan degikim benim annem babam varsa inun da var 😊😊bi annenin en sevdigi varlik oglusudur oglusunu ona dusman etmeye hakkiniz yok siz annenizin babanizin yavrusuysaniz oda annesinin bircik oglusu 😊
Neden kadinlar erkegi ailesiyle dusman eder?

Güncellemeler:
Bakin bebise 😊annesine nasil bakiyo

1|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konu hassas.
    Ne aileye sırt dönülür ne de eşe.
    En doğrusu ayrı evde yaşamak.
    Böyle olursa arada gider gelinir ve mutlu olunur.
    Bayan eşinin ailesinin yanında yaşar ise genelde sorun çıkar.
    Aile içinde aile olmaz.
    Kuş misali
    Yuvadan uçar gider

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar hep gelin kalacak kaynana olmayacaklar galiba laf vardı ya serdiği mindere oturur herkes ben ilahi adalete inanırım böyle yapan kişiler için.
    Sonuçta haberlerde yabancılara üzülüyoruz insan yakınlarına ve eşini Dünya'ya getirmiş insanlara niye bu kadar uçuk davranır bilmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• neden soyliyim kıçı kırık oğullarını yere göğe sığdıramadıkları için sorsan ona ooooo oğlundan başka değerli hiç birşey yoktur ama sıra kız almaya geldimi o ağzından akan zehirli salyalar varya biz gelin almıyoruz oda benim kızım derler işin aslı öyle değildır işte kimse kimsenin kızı ya da oğlu değildir bu hayatta herkesin bir tane anne babası vardır okadar dediğin mevzuya gelince bunun cevabını evlendiğinde çok net anlayacaksın bukadar iyi niyetli olursan semer vuranın çok olur canım

1|0
    0|0
  • şimdiki gelinler kaynanaya takla attırıyorlar. kaynananın hakim olduğu günler geride kaldı. halbuki şunu bilmiyorlar ki kişi herkes ettiğni bulur. yeni nesil yaşlanmayacağını sanarak yaşıyor. günümüzde kaynanasını takmayan evlenmiş gençler ileride kendileri de yaşlanınca kendi gelin veya damatları da onları takmayacak.

0|0
    0|0
  • Kadınlar evlendi mi erkeğin ailesi yok olsun ister. Erkeği ailesinden soğutmak için herşeyi yapar. Bazı benim nankör hemcinslerim de beyinleri şeylerinde olduğu için ailelerini kadına satarlar. Yazık

0|0
    0|0
  • Hay ağzın baş yesin çok güzel söyledin. Sadece insan ailesine düşman olmuyor ama bu gelin kaynana çekişmesi yüzünden ister istemez gelip gitmeler azalıyor...

0|0
    0|0
  • Katiliyorum

0|0
    0|0
  • nediyon kari

0|0
    0|0
  • Geneli böyle değil bence ya
    ya da çevremde denk gelmedim

0|0
    0|0
  • Tribüne oynamak bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • çoğu erkeğin hayali annesiyle gelininin anne kız gibi olmasıdır benimkide öyle bence hata erkekte.

0|0
    0|0
  • Onlar boş kadınlar

0|0
    0|0
  • Karı ağızlı erkekler için geçerli o

0|0
    0|0
  • Karşılıklı düşünebilmek empaati yapmak önemli ama şimdiki kadınlar bitek ben varim. hesabı yapiyor

0|0
    0|0
  • Ana Kuzusu Değilim sıkıntı yok benim için

0|0
    0|0
  • aile öğretiyor aile

0|0
    0|0
  • Aa ne kadarda kafasına saksı düşmüş bir bağyan 😄 hemcinslerine sorman gerek onu. :)

0|0
    0|0
  • ben annemle babamı sevmiyorum zorla mı sevicem kardeşim :D

0|0
    0|0
  • öyle kadınla evlnemem asla aileme kötü davranırsa boşarım

0|0
    0|0
  • Bu soruyu kadınlara sormalı sahiplenme iç gudusu sanırım

0|0
    0|0
  • Çünkü iman zayıf ve Allah korkusu noksan şunu söyleyim ki rüzgar eken fırtına bicecektir

0|0
    0|0
  • Hee neden yapıyolar ya

0|0
    0|0
  • Bende cozemedim...

0|0
    0|0
  • Begendim senin gorusunu aferin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden hep kadinlar suclu? Kadin cogu zaman bastan beri erkegin ailesi tarafindan kabul edilmiyor.. onu laik görmüyorla sonrada hep disliyorla eziyorlar.. erkekte pasiv oldumu ve kadina sahip cikamadimi kadin kendini savunmak zorunda kaliyor.. ozmnda suclu o oluyor.. bide olaya bu taraftan bak istersen.. yoksa hangi kadin sevdigi adamin ailesi ile kötü olmak ister.. hicbir kadinin bundan zevk aldigina inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Haklısın katılıyorum kaynanayla evin ayrı olsun zaten ne zararı dokunacak ben gitsemde evimi özlerim o da evlat kısıtlayamam

0|0
    0|0
  • bir git allasen :D

0|1
    0|0
  • Kaynanan olunca goruruz senide

0|1
    0|0
Yükleniyor...