En iyi arkadaşlarımdan biri her şeyde benden daha iyi? Ve artık yoruldum?

Aslında arkadaşımı çok seviyorum ama beni üzüyor. Aslında bilerek yaptığı bir şey yok. Mesela 3 tane daha yakın arkadaşım var ama onların yanında böyle kötü hissetmiyorum. Bu arkadaşım benden daha güzel, benden kilolu olmasına rağmen benden zayıf gözüküyor-muş, her zaman doğru şeyi söyler, bütün erkekler ona bayılır, benim yapmak istediğim bir şeyi önce o yapar, önce o alır, dersleri hep mükemmeldir. Yani artık sinir bozucu olmaya başladı. Diğer arkadaşlarım güzel mi? Evet. Hatta bir tanesinin vücudu mükemmel ama onlarda böyle hissetmiyorum, sadece bu arkadaşımda böyle hissediyorum. Mesela bir gün gelir o benim sevgilimden daha yakışıklı birini bulur, daha yüksek maaş alır, çocukları daha iyi olur. Her şeyde benden daha iyi yapar. Mesela ben Dünyayı o kadar dolaşmak isterken ama param yokken, o benim kadar çok istemese de İtalya'ya gidebilme şansı var. Artık cidden sıkıldım ya. Sizce ne yapmalıyım? Arkadaşlığım bitsin istemiyorum ama cidden üzülüyorum ve kötü hissediyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendine şu soruyu sor. eger o olmasaydı hayatım nasıl olurdu.. eger her zaman dogru şeyleri söylüyorsa mantıklı bir arkadaşa sahipsin. eger seninle aynı seyleri alıyorsa aynı frekanstasın. eger seni geçiyorsa gerisinde kalıyorsan koşman için seni ateşliyordur.. olaya birde nekadar şanslı oldugun açısından bak. körler arasındaki tek gözü olan adam kraldır ama krallığı sadece tek gözlüler arasındadır. kaliteli arkadaşın seni yükseltir komplekse girme seninde bir yetenegin vardır bazen hiç bir yetenegin olmamasıda bir yetenektir...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunu hiç yaşamadım ama arkadaşlarım beni hep kıskanır belli ediyolar hatta evime gelip kullandığım eşyalara kadar not alıp benim gibi şanslı olmayı istediklerini söylediler komik tabii ki. Ben de hic kiskanclik yoktur asla kimsenin biseyini kiskanmam belki sansli olmayabilirsin ama fesat kiskanc duygunu hemen bitir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben senin yerinde olsam düzgün mertebede onu baz alarak kendimi geliştirildim. Ta ki onu geçtiğime inana dek -ki bu benim hep yaptığım bir şeydir. O yüzden en iyisi benim 8) :D :D

1|0
    0|0
  • Eeeee kıskançlık başa bela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fikirlerini içinde tut biraz özendirici olabilirsin seninde kendin için biseyler yapmanın zamanı gelmişmillete odaklanma kendi hayatına yoğunlaş onun bu tür kaygıları yok ki uğraşmıyo

1|0
    0|0
  • Kıskançlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...