Tekirdagli kizlar aldatirmi?

Kizlarin cok oynak oldugum hatta erkeklere buyu yaoiyolarmis ailesinden uzaklastiruyomus bir arkadasimin abisini son anda kurtardik adam kendi dedi anne beni senden koparicaklardi diye baska bir srkadasimin abisini anmesine dusman etmis tekirdagli kasar baska bir ablada Dediki tekirdaglilar tek koca ile yetinmez yedikce yiyesi gelir dedi 😊aman uzak durun tekirdaglilarsan karadenize gekin biz sevdinmi yurrekden severiz 😊

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alakası var içlerinde yaşıyorum hiç duymadım😄

0|0
    0|0
    • Erkekleri iyimis 😊kizlari o mus

• Tekirdagli kassrin kaynanasi oglunu resmen koparmis 😢

• Baksen hemşerime 😄 Kızları güzelse çocukta vurulmuşsa kız napsın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• trakyanın insanı gibi insan zor bulunur. adamı da kadını da dört dörtlük

0|1
    0|0
  • Bir şey yazacağım, iç savaş çıkacak boşver.

0|0
    0|0
    • Yaz kardesim yaz

• Dünyanın en saçma sapan ön yargılarından biridir. Bak karadeniz bölgesinde de var o oynaklardan, iç anadoluda da var doğuda da var egede de var akdenizde de var. Şimdi giresunun kızları veya hakkarinin kızları mersinin kızları o. muş desem olur mu? ne kadar gereksizsiniz yahu siz.

• Bilmem bunu onlara sor. :)

0|0
    0|0
  • Memleket ile alakası yok, kişilik ile alakalı.

0|0
    0|0
  • Ne çiçeksin ulan sen

0|0
    0|0
  • hahahahahah :DDD

0|0
    0|0
  • Antalyalılarda p1ç olur derler ama p1ç değilim 🙄😐

0|0
    0|0
    • Yok antalyalilara can feda 😁haklisiniz oyle ruslari gorunce capkin olmakda 😂

• Rusları karıştırma sjsj

• Oyy ivanlar dimitriler 😊😊😊onlar kixlari jadar guzelmi 😃😃

• Tekirdağlı da lazım bize
    Sevişmek bizim işimiz

0|0
    0|0
  • Her bölgenin iyisi kötüsü vardır

0|0
    0|0
  • Kaşarin ili ilcesi olmaz kaşar heryerde ayni

0|0
    0|0
  • 1 adım geriye çekileceksin :)

0|0
    0|0
  • Way anasını sayın seyirciler :)
    Yaf neyse bir güzel susayim ;)

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir biraz relax lar benim gördüklerim kız babası ile rakı içermi oturup :D

0|0
    0|0
  • Tekirdağ değil de genel olarak trakya bölgesi daha rahat insanlar yani mezhebi geniş desek yanlış olmaz

0|0
    0|1
  • Garadenizin niresi

0|0
    0|0
    • Giresun

• Findikldan nefret ederim evde var 😂

• Gonyaya gelin gelirim dersen fındığı Ordu'dan alırız 😀 aramıza findıklar girmesin

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence her milletin var bir karaktersizi benim de vardı laz erkekle sevgili olmam diye çok kazık yedik lazlardan ama büyük konustum basıma geldi oldu

0|0
    0|0
    • Lazlardan bende darbe yedim kaniyo hala yaralaeim 😢

• Büyük konusunca oluyl işte kınamayalım basımıza gelmesin diyorum
      Şom ağızlıyım sanırım ben tüm bulduklarım lazdı şans yok olsa yeri geliyo hala üzülüyorum

• Ne kadar saçma ve boş bir insansın al. tekirdağlıyım ve alakası yok. insanın içinde olmasın

0|0
    0|0
    • Ne bok oldugunuzu herkez bikiyo tek bildiginiz erkegi annesine babasina dusman etmek

• Senin gibi boş ve beyinsiz bir insana birdaha cevap vererek seviyemi düşüremicem tatlım. cahilliğinde mutluluklar

• Aynen sehre gore oluyo cunku boyle seyler ne boş beleş insanlarsiniz

0|0
    0|1
    • Cidden diyorum ihsalah senin kardesini bir tekirdagli alirxa gorursun ozaman dogru soyledigimi

• Kardesim yok bosa beddua salladin

• Aldatir

0|0
    0|0
    • Cidden arkadasimin abiisi annesine oyle demis beni kor ettiler buyu yaotular anne diye 😢

Yükleniyor...