İslamofobik misiniz? Bütün dinlere, mezheplere ve dinsizlere saygılı mısınız?

Bunların hepsine de saygılı mısınız?
1) Müslüman
2) Musevi
3) Hristiyan
4) Satanist
5) Ateist/Deist/Agnostik

2|1
14|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İstediğine inanma hakkına saygılıyım. Fakat bir ateistin/deistin/agnostiğin semavi dinlere saygılı olması beklenemez. Çünkü onların inancına göre kendi dininden olmayanın yanacağı, acı çekeceği söyleniyor. Yani saygı duymuyor. Yani buna inanca saygı duymamız beklenemez. Ama herkes istediği masala inanabilir. Buna saygı duyarız. Biz yaparız dünyayı geliştiririz onlarda içine ederler. Savaşlar çıkarırlar. Dinlerin hepsi çöpe.
    encrypted-tbn2.gstatic.com/images

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Spiritual satanistim kimsenin inancına saygısızlık etmem ama genelde bana hakaret ettikleri için sorun olabiliyor..

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Müslümanım. Bütün dinlere inançlara saygım var. İnsanlar neye inanacağını kendi seçer. Benim dinime dil uzatmasınlar yeterli.

0|1
    0|0
  • Saygım var elbette..
    Lakin bana sataşmadıkları sürece..

0|1
    0|0
  • Dinlerin çoğuna saygı duymam. Mensuplarına duyarım ama, onlar bana duyduğu sürece.

0|2
    0|0
    • Yani örneğin bir Müslümanın kutsal kabul ettiği bir şeye örneğin ezana saygısızlık yapar mısın?

• Saygısızlıktan ne kastedildiğine bağlı. Örneğin müzik dinliyorsam kapatmam mesela ama oturup da ezana sövmem.

• Bu kadarı benim için yeterli😊

• Satanis ve ataiste sıcak bakamam Allah hidayet versin onlara

0|1
    0|0
    • Yani onlara saygı duymuyor musun?

• Peki müzlümanlığın nesini kendine yakın bulmuyosun

• Homofobik olmasını

• Evet

0|1
    0|0
  • Okuyup araştıran ateistlere sonsuz saygım var.

0|1
    0|0
  • Ben saygiliyim ama cogu kisi muslumanlari sevmiyo ve bunu yaparak kendini bisey sananlar cok

0|1
    0|0
  • Teistlerle muhatap olmuyorum, mümkün mertebe.

0|0
    0|0
  • Değilim. Beni de engelle sana zahmet

0|0
    0|0
  • Satanistlere pek saygılı sayılmayabilirim ama umursamıyorum o kadar.

0|0
    0|0
  • Ben insanlari dinlerine göre yargilamam. Herkesi saygili ve önyargisiz oldugu sürece basimda tasirim. Mühim olan iyi bir insan olabilmek ve insanlik icin faydali olmak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...