Ben bu komsuya ne yapayim sizce?

İstanbul'da ablamla beraber kaliyoruz ikimiz de bekariz çalışıyoruz. Ablam luks bir ev aldi dublex. Ulan sansa bak burda da komsu olarak mahalle karisi gibi kavgaci dedikoducu merakli bir dip komsumuz var malesef. Kadin ilk geldiginden beri avamligini belli ediyordu terasa camasir asiyor bodrumdaki mutahitin biraktigi boya icin kavga ediyo falan bide yok kapinin onune cop koymayin diye devamli tartisiyordu bizle ama karsi daire aynisini yapiyo ona ses yok. Sonra benim sevgilimle telefonda konusmalarimi dinleyip gulup birbirlerini cagiriyorlarmis. Hatta ben yukari cikinca onlar da çıkıp bu tarafa geldi kos kos dinle diyorlarmis. Ablam esyalari atmayip biriktiriyordu ben de kiziyordum evi cop ev yaptin diye ama tabiki cop ev degil. Attiriyorum zaten. Ilac kullandi psikolojikmis biriktirme isteği. Herneyse bugun de bircok seyi verdim fakirlere dagit diye mahalleden bir kadin ablami durdurmus "eviniz cop evmis" diye. Ne alaka o nerden cikti deyince komsumuz ayse hanim soyledi demiş. Ben artik bu kadina haddini bildirecegim nasil yapayim?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Deliyle uğraşma

0|0
    0|0
    • Bide kadin bizi dul yasli adamlara evlilik icin tavsiye ediyormus. Görücu gibi teyzeler geliyo. Sinirlerim tepemde

• Dul kadin yasi baya var coluk cocuk gelin kalabaliklar

• Tam tahmin ettiğim gibi, emekli şehir dışından bir amca bulun onu götürür

En İyi Kız Görüşü

• Valla bu kadın normal laftan anlamaz gibi geliyor boyleleriyle onun tarzından konuşacaksın canım " sizin görgünüz saygınız bu sekilde mi sizin terbiyeniz bu kadar mı? İnsanların evlerini dinleyip mahalleye anlatmaya utanmıyor musunuz kaç yaşında insansınız gidin evinizle uğrasın coluğunuz çocugunuzla ilgilenin siz kim oluyorsunuz da insanlara anlatıyorsunuz yaşınızdan başınızdan utanın de bence birde bunu mumkunse milletin içinde yap bırak konuşma sıraları milletin ona geçsin onu dondursunler dillerinde.

1|0
    0|0
    • Kadini disarda gormuyorum ki evden çıkmıyor

• Bide kadin bizi dul yasli adamlara evlilik icin tavsiye ediyormus. Görücu gibi teyzeler geliyo. Sinirlerim tepemde o da karsilik verirse doverim bu kariyi kendimi tutamayabilirim

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen bunu buraya yazarak dedikodu yapmıyor musun?

0|0
    0|0
  • ÖLDÜRRRR ONUUUU :D

0|0
    0|0
    • Bide kadin bizi dul yasli adamlara evlilik icin tavsiye ediyormus. Görücu gibi teyzeler geliyo. Sinirlerim tepemde

• Offf var ya direk cinayet sebebi :D

• molotof at evine :D

0|0
    0|0

• O fare cogalir bizim eve de gelir. Yoksa terasindan atarim sorun yok. Petshoptan bir hemstir alirim

• hemstır olmaz... O zaman ilan verelim dul hatun erkek arıyor diye adresini verelim üstelik ş k gaztesine :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Mahallenin ortasında yol ki, ibrete alem olsun

0|0
    0|0
    • Ciddi soruyorum

• @H_0228 evet ev kadini hic evden de cikmaz. bir suru buyuk cocuklari gelini falan koloni gibi yasiyorlar. Isleri gucleri biz olmusuz bu ne rezalet yaa

• :) İbrete alem olsun diye boşa demiyorum. Yakında adınız çıkar.

• Bence sen de onunla ilgili yalan yanlış bir dedikodu yay 😁😅

0|0
    0|0
    • Ben onla hic ilgilenmiyorum gecen ogluyla kavga etti oglu evi terketti gozlerimle gordum ama hemen unuttum kimseye de soylemedim

• Oha siz iyi tahammul etmissiniz. Mübarek komşu değil Dallas'tan Sue Ellen 😅😂

• Yok artık :D bela olmuş resmen konuşmayı dene olmadı yönetici falan vardır illa ki o uyarsın.

0|0
    0|0

• Tam dizilerdeki gudubet teyze desene :D

Yükleniyor...