Ben bu komsuya ne yapayim sizce?

İstanbul'da ablamla beraber kaliyoruz ikimiz de bekariz çalışıyoruz. Ablam luks bir ev aldi dublex. Ulan sansa bak burda da komsu olarak mahalle karisi gibi kavgaci dedikoducu merakli bir dip komsumuz var malesef. Kadin ilk geldiginden beri avamligini belli ediyordu terasa camasir asiyor bodrumdaki mutahitin biraktigi boya icin kavga ediyo falan bide yok kapinin onune cop koymayin diye devamli tartisiyordu bizle ama karsi daire aynisini yapiyo ona ses yok. Sonra benim sevgilimle telefonda konusmalarimi dinleyip gulup birbirlerini cagiriyorlarmis. Hatta ben yukari cikinca onlar da çıkıp bu tarafa geldi kos kos dinle diyorlarmis. Ablam esyalari atmayip biriktiriyordu ben de kiziyordum evi cop ev yaptin diye ama tabiki cop ev degil. Attiriyorum zaten. Ilac kullandi psikolojikmis biriktirme isteği. Herneyse bugun de bircok seyi verdim fakirlere dagit diye mahalleden bir kadin ablami durdurmus "eviniz cop evmis" diye. Ne alaka o nerden cikti deyince komsumuz ayse hanim soyledi demiş. Ben artik bu kadina haddini bildirecegim nasil yapayim?

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...