Anneniz babanız sizi öldürecek diye korkuyor musunuz?

Az önce çok ciddi bir şekilde bunu yaşadım. Tuvalletteydim işimi hallettim ve kapıyı açamadım... Annem değilde babamın beni ciddi bir şekilde öldüreceğini düşündüm yarım saat bekledim abim dışardan geldi derin bir oh çektim kapıyı açmaya cesaret ettim ve hemen babamın uyuduğu tarafa baktım yatıyordu. Anneme baktım televizyon izliyordu usulca. Bana noluyor arkadaş size de arada geliyor mu bu hisler?

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Vurdu mu daha önce?

0|1
    0|0
    • Yoo sakin adamdır ama bu aralar canı sıkkın gibi

• Kul eûzu bir rabbil felak (felakı).
      Min şerri mâ halak (halaka).
      Ve min şerri gâsikın izâ vekab (vekabe).
      Ve min şerrin neffâsâti fîl ukad (ukadi).
      Ve min şerri hâsidin izâ hased (hasede).
      De ki: “Ben, Felâk’ın Rabbine sığınırım.”
      Yarattıklarının şerrinden.
      Ve karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden.
      Ve düğümlere üfleyenlerin şerrinden.
      Ve haset ettiği zaman, haset edenin şerrinden.
      bunu 5 kere okudugun zaman butun cinler yanar

• @GARGAMEL13 Allah razı olsun biraz toparladım kendimi oyunlarla sabahı bekliyicez artık Allah rahatlık versin iyi geceler...

En İyi Erkek Görüşü

• Elini yüzünü yıka ağzını çalkala ve derin bir nefes alıp 2 saniye sonra ver bu duayı rahatlayacagına inanarak oku inanç herşeyin çözümüdür Allaha emanet ol

Ene abdüke ibnü abdike ibnü emetikefı kabdatike nasiyeti biyedike, madın fiyye hükmüke adlünfiyye kadauke, es'elüke bikülli ismin hüue leke semmeyte bihı nefseke ev enzeltehu fı kitabike ev allemtehu ehaden min halkıke ev iste'serte bihı fı ilmi'l-ğaybi indeke en tec'ale'l-kur'an'a nura sadri ve rabia kalbi ve cilae huznı ve zehabe hemmı.

Anlamı: Allah'ım! Ben senin kulunum, kölenin evladıyım, cariyenin evladıyım. Senin avucundayım. İdarem senin elindedir. Hükmün bende geçerlidir, hakkımda verdiğin hüküm adildir. Kendine verdiğin yahut kitabında indirdiğin, yahut yarattıklarından birine öğrettiğin, yahut gayb ilmine ait olarak kendine sakladığın her ismin hürmetine, senden isterim ki, Kur'an'ı gönlümün nuru, kalbimin baharı kılasın, sıkıntımı def edersin.

0|1
    0|0
    • 3ay

EİG için teşekkür ederim Nasıl hissediyorsun iyisindir İnşAllah

• 3ay

Onlardan korkma sebebim paranoyaklığım değilmiş
      Benden beni öldürecek kadar nefret ediyorlarmış
      Akıl sağlığımı korumak için bir uçak projesine başladım
      Birkaç ay onunla uğraşacağım ailemi kafamdan silmem lazım artık onlar yok benim için.

• 3ay

Bu konuda konuşmak isterdim fakat unutmak istiyorsan zorlayamam seni :/ Allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayir olmuyo

0|1
    0|0
  • Kanka sende saçma korkular başlamış acil yardım almalısın

0|1
    0|0
    • Ben kestiğim tırnaklarımı banyoda bıraktım ondan mı saçma sapan şeyler aklıma geliyor?

• psikiyatra git

0|1
    0|0
  • Yok hayır sinirlenirseler belki

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
    • Ben kestiğim tırnaklarımı banyoda bıraktım ondan mı saçma sapan şeyler aklıma geliyor?

• Babanla aranda bir problem mi var

0|1
    0|0
  • bir sorun mu yaşıyorsun ailenle

0|1
    0|0
    • Babamın bişeye canı sıkılmış sakin adamdır ama istemsiz bir şekilde korkuyorum lan.

• Ben ciddiyim ya anlamiyorsunuz. Allahtan dualarla sakinlestim bir arkadas sagolsun. Erkeklere can kurban vallahi halden anliyorlar.

• Yok demiyorum ki zaten var ama düşünme
      Musallat olma olayı oradan türüyor zatem

• İlgincsin

0|1
    0|0

• Bunu durduk yere ciddi ciddi düsündün mü yani

0|1
    0|0
  • rüyamda görmüştüm. annem yemeğime zehir katmıştı. bir süre tedirgin oldum

0|1
    0|0
  • Normal değil .
    Ben korkunca annemlerin yanına giden biriyim😐

0|1
    0|0
  • git bir kendini okut.

0|1
    0|0
  • Ailenle bir sorunun yoksa cok fazla korku filmi izliyosun acilen birakmalisin

0|1
    0|0
    • 1 senedir izlemedim mesele korku filmi değil bu korku aniden parladı hiç böyle şeyler düşünmezdim

• Banyoya gidecek cesaretim yok inanmazsin ama kapinin penceresinden beni izliyorlar sanki siysh golgeler geciyor!!!

• Ya gece gece psikopatlasma icinden dua oku git banyoya da nereye istiyosan aa

• Sen bir psikoloğa görün bence durum ciddi

0|1
    0|0
  • Çok mu kötü baba

0|1
    0|0
  • Böyle hissetmene sebep olacak başka şeyler olmadığına emin misin? Bu ciddi gibi görünüyor

0|1
    0|0
  • Yorumları okurken korktum :/ Kalk bir namaz kıl dua et Kuran oku kendine gelirsin fazlada düşünme böyle şeyleri kafani dagıticak şeyler bul

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben genelde duşa girdigim zaman. kafama su dokunce garip garip seyler beliriyor gozumde. bir an icimde biseyler kıpırdiyor. cok garip bir duygu. Ddusa her girdigimde yasadigim bir olaydir. ve dustan cikinca yarim saat kasar hic bisey hatirlamiyorm.

0|1
    0|0
    • Çok garip bir duygu. Erkeklerde mi oluyor ne?

• bu mesajlari gorenler bize ne gozle bakar bilmiyorum ama cok garip seyler bunalr. yasamadan bilemezsiniz. sana cin musallat oluyor kardesm. Sen biraz arastirma yap bide duası vardi onun onu okum rahatlarsin. dur duayi yaziyim sana.

• Yaz yaz kardesim...

• Yok artık ciddi psikologa gorunmelisin.

0|1
    0|0

• Korkma dostum seni korkutmaya çalışıyor bazı üyeler. Tırnak falan kafaya takma😉

0|1
    0|0
  • senin piskojin bozulmus :D

0|1
    0|0
  • ne diyon mk niye öldürmek istesin seni psiko

0|1
    0|0

• tövbe tövbe düşünme öyle şeyler bir baba evladını neden öldürmek istesin ki? saçma

Yükleniyor...