Metrobüste güvenlik görevlileri tarafından darp edilen ve bayılan kadın? olaydan haberiniz var mı?

bu toplumun hayvanlarla alıp veremediği nedir? iett kurallarına göre tasmalı bir şekilde köpeğiyle metrobüse binmiş. güvenlik itiraz edince kuralı göstermiş onlara yine de amir kabul etmez demişler. kadın dinlemeyip bindiğinde ise köpeği tekmeleyerek yola atmışlar kadını ise darp edip bayıltmışlar. yani nedir bu çektiğimiz. biz hayvanseverler. bıktık sizin kedi köpek nefretinizden.

google da linki var videosu var.

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yandaş ve Müslüman İnsan tamamı.. ve Müslümanlar hayvan sevmez. Köğek gördüğünüz yerde öldürün diye onlarca hadis sayarım sana / Kaynak Buhari

1|0
    0|0
    • gerçekten böyle hadisler varsa çok acı

• @Tiasta insanlar eşittir. mertebe olayına inanmıyorum.

• Esitlik kavramı gorecelidir. Ve islamda ben buna inanıyorum ama bu kısma inanmıyorum yoktur. Ama dedigim gibi esitlik kavramı farklıdır. Neyse iyi gunler.

En İyi Kız Görüşü

• Bunu ilk defa duymustum. O videoyuda izlicem. Yapanlar belliysede cezalarını ceksin. Kadından ne istemisler okumaktan aciz insanlar. Hayvana vuran biri midemi bulandırıyor zaten. 😡

1|0
    0|0
    • yapanlar belli de ceza almadılar galiba. ona dair bir haber yok. 7 ağustosta süs köpeği olanlar protesto amaçlı metrobüse binecekmiş. öyle bişey olursa ben de giderim kedim olduğu için yalnız giderim destek olma amaçlı. laf atan olursa cevabını veririm.

Erkekler Ne Diyor 5

• Oha metrobüse köpek mi bindirmişler?
    Sayısız sokak hayvanını beslemiş biriyim, hayvanseverlik maskesiyle böyle maIca bir hareket yapıldığına ilk defa şahit oluyorum..

Metrobüse köpek binemez kardeşim.. Kedi veya cihuahua falan olsa kafesle taşırsın da, normal boy bir köpek asla olmaz.. Saçmalamayın..

0|0
    0|0
    • Aşağıdakilerin haricinde istasyon ve araçlara hiçbir hayvan alınmaz. Bunlar;
      Boyun tasması olması ve kucakta taşınması şartıyla süs köpekleri.
      Küçük kafes hayvanları (serbest kaldığında yolculara zarar verebilecek yırtıcı, zehirli vs. hayvanlar hariç) bu durumlarda alınabilir. Yani kadında suç yok.

• Hayvanlara tasma takan hayvan sever olmaz buna biraz katılıyorum. Yani evde bakılabilecek evcil olan hayvanlar var ama tasmayı bende dogru bulmuyorum.

• pet hayvanı diye bir şey var. hava atmak için hayvan beslenmez. terapi hayvanı diye bişey vardır. bazı insanlara iyi geliyor hayvan sevgisi ve bazı sokak hayvanlarına da iyi geliyor evde özel bakım. bak bu yaz 2 kedim daha oldu sokaktan. neden. çünkü sokakta idare edemeyecek kadar küçüktü.

• kürtler köpeklere degdimi ellerini yıkıyor
    insanlara din satıyorlar olmıyan şeyleri
    kedi köpek beslenır canlıdır cinli degiliz yiyip pişirelim

1|0
    0|0
  • Bu ülkede insana değer verilmiyor her gün bomba patlıyor büssürü ölü kimse gıkını çıkarmıyor hayvanamı değer verecekler

0|0
    0|0
    • en azından kedimizi köpeğimizi kurallara uygun şekilde veterinere götürmemize engel olmasınlar. ben de 10 gündür veterinere gidiyorum arabam yok. toplu taşıma kullanıyorum. ne yapayım milletin keyfi bozulmasın diye hayvanı ölüme mi terk edeyim. kedilerimin hepsi tekir cinsi. hava olsun diye almadım zengin olmak zorunda değilim.

• Yazık ya. Kim çıkarıyor böyle saçma sapan kuralları ya? Tasmalı olmasa meyse diyicem.

0|0
    0|0
  • son soruma bakar mıısnız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...