Kızlar, bir unluye aşığım?

Ben 18 yaşındayım ve 9 senedir de ünlü bir sanatçının hayranıyım. Çok aşırı derecede bagliyim ve cok seviyorum sadece kendisini değil eşini çocuğunu da seviyorum ikinci ailem gibiler hep onlardan bahsediyorum dilimden dusmuyo galeride hep onun fotoğrafları. Erkek arkadaşım o sanatçıyı severek dinliyo hatta birlikte konserine de gittik 5 defa konserine gitme fırsatım oldu oturduğu evi bile biliyorum ailem bıktı artık ne yapayım engel olamıyorum bu duruma

Güncellemeler:
Lütfen önyargılı olmayın
Hayranı olduğum ünlü de Mustafa Ceceli aşk değil aslında bu bir tür aşırı hayranlık eşinden falan da Kıskanmıyorum ailesini de en az onun kadar çok seviyorum

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Acaba onlar seni seviyormu? sorguladınmı?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ona "aşık" olduğuna emin olma bence. Oturup konuşmadan anlayamazsın kişiliğini.

1|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin ama hiç kötü birine benzemiyor ihtimal bile vermiyorum tabi insanlar görüldükleri gibi de olmayabiliyor. Ama 8-9 senedir hayranıyım ve hiçbir kötü sanatçının da kötü bir yorum yaptığını magazindede kötü haberlerle anıldığini duymadım görüşün için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• bu kafadan bende istiyorum

1|2
    0|0
  • Hayirlisi

1|0
    0|0
  • bu ünlünün Kim oldugunu merak ettim?

1|0
    0|0
    • Söylemek istemiyorum aksi halde bana karsu ama Turk pop sanatcisi önyargılı olabilirler 😑

• :D :D İnanırmısın o adamı bende gerçekten seviyorum ama tabi senin kadar paranoya olmadım :D

• sevdiğine sevindim 😊

• sevıosan gıt konus

1|0
    0|0
  • Ergenlik döneminde olur atlatırsn inş.

0|0
    0|0
  • yok artık tahammülen tahammül edilemez çözülemez bir sorun alın işte sapık diyen kızlar sapığın anasını buldum burdan devam :D :D :D

0|0
    0|0
  • Bir ergen vakası.

0|0
    0|0
  • Pelinsu sendromu

0|0
    0|0
  • kim bu ünlü?

0|0
    0|0
  • Hiç ünlüleri sevemedim aksine ensevdigim ünlü babam!!!

0|0
    0|0
  • Kimmiskinebu

0|0
    0|0
  • Ne yapalım şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mustafa Ceceli mi bu

1|0
    0|0
    • Evet

• Teşekkür ederim 😊

• Ceceli dimi aklıma ilk o geldi ama adam evli çocuklu uğraşma bence sil resimlerini falan hem konuşmadigin birisine nasıl asiksin emin olamazsın bundan bence unutmaya çalış

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim görüşün için

• Baş harfini söyle bari merak ettim?

0|0
    0|0
    • M ile başlıyo

• İnşaAllah geçici bir sevgi ve hayranliktir. Gecici degilse vay haline. Durum vahim. Bence sarkilarini her gun falan dinliyorsan, biraz azalt dinlemeyi. Muzikten uzaklas. Resimlerini de sil. Bir ünlü sonuçta, abartılacak bir yanı yok yani. Sevgilin biliyor mu ki boyle oldugunu.

• Evet o da alıştı artık iki seneden beridir çıkıyoruz

• ciddi bişey bu bence psikoloğa gitmelisin

0|0
    0|0
    • Hayranlığın neresi kötü benimki sadece aşırı 😕

• Kimmm lik?

0|0
    0|0
  • Kim ki o ünlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...