Dost kazığı yediniz mi?

Dost kazıklarından bıktım. Güvenemiyorum artık kimseye. Ben gerçekten çok değiştim. Donuk duygusuz umursamaz biri oldum. Aslında herşeyi yaşıyorum ama dışıma yansıtamıyorum. İnsanlar sürekli benim bu halimi sorguluyor. Sıkıldım artık herşeyden insanlardan. Yalnız olmak istemiyorum ama yalnızlığı da sevmeye başladım. Hayat çok saçma geliyo. Hiç doğru düzgün insan tanımayacak mıyım

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şu an aynı duyguları yaşıyoruz. O kadar arka arkaya duygusal olarak darbe almış gibi hissediyorum. Birini sevdim kanka ayağına bana yavşamaya başladı ayriyetten dost kazığı atmaya çalışıyor uzak duruyorum ondan. Bu sefer geçmişten 6 yıl önce hoşlandığım çocuk benim kuzenime mesaj atıyor. Bu kanka ayağı yapan kişi yüzünden buluşmuştum o çocukla benden uzak dursun diye. Benden hoşlanıyor diye düşünüyor zannederken kuzenime asılmaya başladı. Kuzenimin haberi dahi bu çocuğun kim olduğu bilmiyor. O da yeni sevgilisinden nişandan ayrıldılar. Hiç bir şey yokmuş devam ediyorum. Mutsuzum herkes beni mutlu zannediyor. Bu ikisi de beni görmüyor zaten kuzenime asılan çocuğun sevgilisi var büyük ihtimalle. Erkeklerden soğudum resmen bu ikisi yüzünden. Daha çok sıkıntım var ama ne yapayım hiçbir şeyim yokmuş gibi içimde biriktiriyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• dost dediklerimiz sırtımızdan vuruyor bizi zaten gizli.
    digerlerine karşı insan temkinli olur

1|0
    0|0
  • kardeş kazığı ana kazığı baba kazığı ilk aşk kazığı birde dost kazığımı alıştık kazıklara yazık bizlere ben o dediğin yalnızlığa çocukken başladım

2|0
    0|0
  • Kazık yiyecek kadar yakın olmadım

1|0
    0|0
  • hem de ne

1|0
    0|0
  • Çok...

1|0
    0|0
  • Dost kazığı yemedim ama kazıkların bana dostluk yaptığı çok açık. Tek tek yaktım o kazıkları. Şimdi daha mutluyum..

1|0
    0|0
  • dost kaziğinin kralini yedim hemde trafk kazasi yaptim gidip birlik olp benden şikayetci oldu onlarin burnu bile kanamadain cikti ben 1. bucuk ay hastaneden yattim eve gelince adliyeden gelen kağitla öğrendeim

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Asıl "O yapmaz" dediklerin yapıyor. Güvenmeyeceksin kimseye. Menfaatleri kadar dostsun.

1|0
    0|0
  • Tanıyamayacaksın.

1|0
    0|0
  • Yemeyen yoktur ki en güvendiğimden yedim zaten

1|0
    0|0
  • Dostuma öyle bir kazık caktimki sittin sene çıkmaz mk oglunfan

1|0
    0|0
  • Dost dediğin sen kötü olduğunda sana nasılsın diye sorduğunda iyiyim cevabının yalan olduğunu anlayıp yalanını s*keyim diyebilecek kadar net olandır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben çok fena kazıklar yedimmm 😢😢

6|0
    0|0
  • Bende cok yedim canim. o yuzden keske bazi insanlar hic tanimasaydim drrim kendime. Ve artik hayatima cok dusunerek insanlari dahil ediyorum...

1|0
    0|0
  • Yedim

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Hobi olarak yiyorum artık.
    Yemediğim bir ay olursa, burkuluyorum, daralıyorum. O derece alışmışım. O kadar yedim ki, seneye de kullanırım diye bakıyorum.

1|0
    0|0
  • yedim cok hemde.

1|0
    0|0
  • yedim

1|0
    0|0
  • Hemde de çok

1|0
    0|0
  • evet dahada kimseye güvenmem