Twitter'da Suriyeli kılığındaki ajan hesaplara inanan binlerce sazana ne demeli?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar belki baskalarinin agzindan yazilmis olabilir ama suriyelilerin zihniyeti ciddende boyle

0|0
    0|0
    • Hayır kaç tane Suriyelilerle tanıştınız da bu düşünceye vardınız? Elinizden telefon düşmez , Türklerle bile sohbet etmezsiniz gelir Suriyeliler hakkında fikir sahibi olursunuz? NOT : AKPLİ DEĞİLİM , SURİYELİLERE VATANDAŞLIK İSTEMİYORUM !

• Pardon. Ne diyorlar sana? Zengin sınıf mı yoksa orta sınıf mı bu muhacirler?

• Zengin duruyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar arap. araplıklarını her şeyin üstünde görürler. Bunlar Türkleşmez. İlerde bu durum dahada derinleşir

0|0
    0|0
    • Sanki biz Türkler çok farklıyız mk. Ulan bir kere de şu dinimizi bilerek konuşun ya ırkçılar...

• bak bu dediğin üzerinde düşünülür

• Teşekkür ederim. Kırdıysam özür dilerim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Twitter, snapchat, facebook takip etmiyorum kafam rahat.

0|0
    0|0
    • Bu gibi ağlar deccaliyetin ördüğü ağlardır. Kıyamet alametleri çok saydam çok sessiz ilerliyor. Hepimiz günahımızı biliyoruz sadece işimize gelmiyor.

• İnançsızım bilemiicem.

• Saygı duyarım ama lütfen dinimizle alakalı merak ettiklerin varsa BANA SOR DEMİCEM , kıyamet alametlerini bilip ve gerçekten de şimdiki zamana nasıl uyduğunu görüp sonra da ve Kur'an-ı Kerim'i Arapçadan anlayıp okumak lazım.

• Umrumda degiller

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...