Akrabalardan nefret ediyorum? Detay?

Hem annemin hemde babamın ailesinden nefret ediyorum annem babam mükemmel insanlar ama aileleri çıkarcı bizi kulmanmaya çalışan aklıllarınca yalan söyleyerek bize iyi görünen dedikoducu yarardan çok zararı dokunan insanlar hepside teyzem halam dedelerim hepsi ama hepsi bize darbe vurmuş bizi incitmiş insanlra bir hafta sonra hepsini görücem moralim bozuk onların hepsine ağzımdan geleni söylüyedim var napçam?

Güncellemeler:
yardıııııım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• O bizdede var maalesef. Güvendiğin değer verdiğin insan yüzüne gülüp arkandan iş çevirir ve menfaati için uğraşır. Aslında hiç sevilmediğini anlarsın. Bu dünyada anandan babandan başkasına güvenmiyeceksin !

1|0
    0|0
    • zaten güvenmiyorum ama kendimi tıtamıycamda yüzlerine küfürü bascam diye zor tutuyorum kendimi o kadar sinirlendiriyorlarki bugün sinirden ağladım şeytan göresice yüzlerini

• Bazen sabretmek en iyisi, yoksa başımız bir kaç şerefsiz yüzünden belaya girer. Allah versin belalarını.

En İyi Kız Görüşü

• Bende sevmiyorum akrabaları ve hic muhatap olmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkesin akrabalarında var böyle kişiler. Söyleme bence ya da bekle zamanı gelince söyle.

0|0
    0|0
  • bir şey söyleme sen suçlu olursun benim annem gibi eminim senin annende bu durumu böyle görmüyordur.. Çıkarcı değiller diyordur ama öyle diğmi sen çok fazla muhattap olma mecbur kalmadıkça konuşma onlarla

0|0
    0|0
    • her seferinde bıktım ama yalanlarından dedikodularından fesatlıklarından şerefsizliklerinden ama hanfendiliği bozup ağzıma geleni diycem artık onlara bu sefer hadlerini bildircem

• dediğim gibi bende aynı benim adım Hayal diye ilk başta ne dediler biliyor musun öyle isim mi olurmuş dediler sana glince gözlerini kapat onların yüzünü aklına getir siz kimsiniz ki yaa de içini dök bir nebze rahatlarsın... ondan senden büyük mecbursun buna annen için onu da kırarsın biliyorum zor ama yapcek bse yok.. İstersen bana her şeyi anlatabilirsin konuya yabancı değilim :D gülümse kız ha şöyle :D

Yükleniyor...