300 bin suriyeliye vatandaşlık?

Önce 30 bin beyaz yakalıya vatandaşlık verilecek. Sonra ara elemanlara vatandaşlık verilecek sonra zenginlere verilecek yatırım yapılması için. Vatandaşlık aldıktan 1 sene sonra oy hakkı verilecek. Vatandaşlık verilen kişiler vatandaşlığı almadan araştırılacak mit tarafından ne kadar detaylı olur bilemem. Ama 3 milyon kişiye verilmesi evet saçmaydı. Ama buna sesiniz çıkmasın mantıklı birşey duriyeli kardeşlerimiz için de iyi oldu. ( vatandaşlık alanların aileleride alacakmış galiba 5 yıl oturmak şartıyla. Ortalama 4 kişilik aileden 1milyon 200 bin kişi eder durumu nasıl değerlendiriyosunuz?

• Evet mantıklı
    10% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Hayır yine gitsinler onların doktorunu mimarını isteyen kim
    80% (8)91% (10)86% (18)Oy Ver
  • 3 milyondan iyidir
    10% (1)9% (1)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Lan ne vicdansızsınız. Faydalı insanlar gelecek çalışacaklar. Sanki ülkende başarılı çok doktor mühendis var gibi istemiyonuz. 1 aydır cildiye randevusu alamıyorum ben. Bence almalı arkadaş ülkede adam yok

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• B dedim.
    😪

0|0
    0|0
    • Seninkide insafsızlık be adamlar işe yarayacak en azından almanyada türk gibi düşün kendini işe girecek 5 yıl çalılıp vatandaşlık alacaksın

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkiyede yüzbinlerce iş bulamayan doktor, Mühendis, Öğretmen varken niye suriyelilere,? Bir an önce gitmeliler.

0|0
    0|0
    • Öğretmen tamamda. İş bulamayan doktor bana 1 tane gösterirmisin? Sadece birtane? Evet anca 2-3 tane duymuşsundur onlarda üniye girip yattıkları sonra tustan bir bok yapamadıkları içindir. Ben 1 aydır cildiye randevusu alamıyorum toplam 4 tane ayrı semtteki hastaneden. Belki biraz doktır fena olmaz? ya da işin ehli mühendisler gelse? Adam paralı nişantaşı üni de 700 binden mühendislik okuyor ne bekleyeceksin ondan ne yapabilir o?

• Hastanelerde doktor bulamanın sebebi doktor olmaması değil, Yeteri kadar atama yapmamaları...

• Doktora arama yapılmadığını duymadım. Doktor hamilelik iznine çıkmış 1 ay yokmuş sence neden atama yapılmasın oraya

Yükleniyor...