Kapat

Yeteneksiz ben?

Arkadaşlar bir yeteneğim yok. derslerimde başarılı değilim. bir ara badminton denedim eğlenceliydi fakat bir süre sonra bıraktım masa tenisi denedim ama onda başarılı olamadim. futbola zaten yeteneğim yok onu kesin biliyorum. voleybola var ama Çok değil ayrıca düşünmüyorum zaten. ben yüzmek çok istiyorum. yüzmeyi bilmiyorum ama ogrensem bile devam ederim gibi geliyo. ailem destekci değil onlar sadece derslerde başarılı olmamı bekliyor. fakat her insan aynı yaratılmamıştır. Sizce gelecekte falan yüzmeyi mi ogrensem napsam bilemiyorum. böyle devam ederse gelecekte bir iş sahibi olacakmışım gibi gelmiyor. sizce napmalıyım?

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Özel değiliz malesef ne kadar çabuk kabullenirsen o kadar iyi. Çevrende gördüğün herkes de özel değil.

0|0
    0|0
    • En azından gelecekte kendine göre yasamalisin falan deseydin kendini kabullen nedir dbdhdbdj balık yürümeyi bilmez abicim o yüzden niye kendimi kabulleneyim.

• memur olacaksın ya kafanı yorma ya da olmayan becerilerine göre vasıfsız bir iş bulursun üzülme oldu mu?

• Okculuk ya da parkur sporunu dene

0|0
    0|0
    • Parkura baktım korkunç geldi sjsjsjjs okçuluk olabilirliydi ama bizim burda yok teşekkürler 😄

Kızlar Ne Diyor 1

• herkesin bir yeteneği vardır. kurslara gide gele öğrenirsin. mesela gitar çalıyorum ilerletmek için kursa da gidiyorum. çabuk öğrendim. parmak yeteneğim var. gitarla keşfettim ve detaycıyım dinlerken atlamam detayları

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum herkesin yeteneği vardır. Gitarı bende denedim sıkıcı geliyo kendimde çalmak. yeteneksizim bu konudada parmaklarim falan yetişmiyo. 😄😄 helal olsun bu arada zor gitar çalmak

• Başarılarının devamını dilerim. 😌😌

Yükleniyor...