İnsanların zaafını biliyor musunuz?

Her insanın zoruna gidecek, saklamaya çalıştığı kusurları vardır ve ben bu kusurları tespit ettikten sonra gerekli anda meydana çıkarmayı çok iyi biliyorum.

Olimpiyatlarda bu dal olsa ülkemize altın madalya kazandırırdım bu doğal yeteneğimle.

1|0
28|3

En İyi Kız Görüşü

• ljflskdf bende bunu yapıyorum. şu ana kadar kimseye kendini mok gibi hissettirecek şekilde davranmadım. cool takılıyorum. yakaladığım anda böyle bir şeyi canımı sıkarsa onunla kenar mahalle gülleri gibi kavga etmektense berbat ses tonumla canını yakabilecek kadar onun zayıflıklarını gördüğümü ve bunu çekinmeden heryerde rahat bir şekilde konuşabileceğimi söylüyorum. hayat çok daha kolay oluyor pis ortamlarda :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bayrak yarışına katılabiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Bilirim

0|0
    0|0
  • Kotu Sergen 😐
    Ortaya cikmasindan rahatsiz olacagim her hangi bir seyi kimseyle hic bir sekilde paylasmam
    Zira insanlarin ne kadar vicdansiz ve kotu kalpli olabileceginin farkindayim 😛

0|0
    0|0
  • biliyorum ama genelde bunu kin duyduğum insanlara karşı meydana çıkarıyorum

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum. Karşımdaki ne kadar kötü de olsa kullanmam.

0|0
    0|0
  • Zaaflarını bilsem de kullanmıyorum..
    Bana karaktersizlik gibi geliyor...

0|0
    0|0
  • Kullanışlı bir yetenek.

Bende bu yeteneğin zerresi yok. Bir insanı bir daha insan içine çıkamayacak derecede rezil etme şansım varken hiçbir şey yapmam, çünkü neden yapayım?

0|0
    0|0
  • bildiğim halde gün yüzüne çıkartıp karşımdaki kişiyi rencide etmek istemem.

1|0
    0|0
  • kemal sunal ın bir filmindeki sahtekar müdürün buyuk isimlerle anlasma yapmak icin hangisinin neye düskün oldugunu arastırması ve toplantı sırasında müstehcen dergilere düskün olan adamın yanına dergi, erotik konusmalardan hoslanan adamın yanın a telefon, sakız seven adamın yanına sakız, hacı adamın yanına tespih koyması ve bu sekilde onları tavlayarak anlasma imzalaması buna en guzel örnektir. Derine indiğinde kendi zayıf yönlerini kapatmak için yapılan acizce bir durum

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum ama yüzlerine vurmam.

0|0
    0|0
  • bilsek bile bunu kullanmak büyük alçaklık. kardeşim yapıyo herhangi bir açığın sırrın direkt rezil oluyosun gerçekten yapılamamalı. ne demiş Mevlana ''Başkalarının kusurlarını örtmekte gece gibi ol.'' ortaya çıkarmak hiçbir artı sağlamaz

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama üzerine gitmem

0|0
    0|0
  • Evet tanidiğim insanlarin anlayabiliyorum Ve başkalarin yaninda açık verdiklerinde kapatmaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • Biliyorum açığa çıkarmam

1|0
    0|0
  • En yakinlarimin zaaflarını bilirim

0|0
    0|0
  • Hastasın sen.

0|0
    0|0
  • Damarima basmadikca kullanmam ama bastığı an da acimam

0|0
    0|0
  • Karsimdaki insan beni kasitli olarak cok fazla derinden kirmaya calismadigi sürece bunu kullanmam.

0|0
    0|0
  • bildiğim an biterler:)))

0|0
    0|0
  • Hayır bilmiyorum. 😪

0|0
    0|0
  • Biliyorum.

0|0
    0|0
  • Evettt