Hamileyim eşime söylemedim ama o beni aldatmış söylemem gerekiyormu boşancam,?

4 yıllık evliyiz giyim üzerine dükkanımız var işler pek iyi değil. morali bozuk diye çok üstüne gitmiyorum uzaklaştı benden. bebeğimiz olacak süpriz yapmak istedim bekledim biraz keyfi yerindeyken. konuşmak istemiyordu benimle ısrar ettim beni aldattığını söyledi. bir gece dedi kadın arıyormuş sürekli o yüzden böyle davranıyormuş. inanmadım ben :S aldatmanın tek gecesi olurmu bana değer vermiyorki bebeğimizi sevsin :( söylersem ayrılmam ben ne yapmalıyım bilmiyorum :( boşanmak istiyorum bekar anne olmak zormu babam iyi biri annem yok hayatım çok zor olurmu?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba zor bir durum aldatılmak çok kötü evet ama şu an duygularınla hareket edecek durumda değilsin mantıklı olmalısın ve kendinden ziyade çoçuğunu düşünmelisin ayrıca emin ol bu ülkede aldatılmayan tek bir kadın yok olmayacakta erkekler karısını sevmediği için değil genlerinde olduğu için aldatır yani ayrıca seninki dürüst davranıp söylemiş üstelik söylemeyebilirdide belliki ilişkinizde yolunda gitmeyen birşeyler var oturup konuşmak ve sorunlarınızı çözüp devam etmek en doğrusu ayrıca bu ülkede kadınlar için yaşamak zaten zorken dul bir kadın olarak yaşamak kat ve kat daha zor boşanmak en son seçeneğin olsun umarım herşey yoluna girer.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten bu kadar rahat mi itiraf etti

0|0
    0|0
    • benden kaçarken daha endişeli görünüyodu. analtırken dümdüz konuştu. ben neye inancam bilmiyorum :( aldattı bu çok acı birşey ama aşıksa bu daha kötü :((

• Ihaneti affedilmez bulurum ama yikici olmadan once son kez neleri onarabilirim demek gerekiyor bazen. Konus onunla. Sebep neymis. Seninle neden uzaklasmis. Eksikler fazlalar?

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence, boşanmak ciddi bir karar. Bunu affet diye demiyorum. Lakin, anlamak lazım diye düşünüyorum. Zor bir durum... bence kendisine düşündüklerini net bir şekilde söyle. Son olarak da yuva kurmanın kolay olmadığını herşeyi mahvetmek yerine beraberce sorunları aşabieceğinizi söyle. Unutma olumlu olan her halukarda kazanır. Onu bile.. E tabi o da seni kazanmış olur. Önemli olan sen bunu ne kadar istiyorsun. Olanlara rağmen...

0|0
    0|0
  • Senin durumun çok kötü öncelikle nasil oluşmuş olay sonuçta erkekler uçkur konusunda yenik düşme olayi var kadin cok erotik seklinde yaklastiysa o anlik hormonlarla aklıni tam kullanamamiş olabilir maddi durumu iyidir diye kafalarim biseyler koparirim diye yapmis olabilir kadinin aramasida ona işaret ben sana affet diyemem o senin kararin ama en azindan cocugunun babasi diye o kadindan kurtar derim

1|0
    0|0
  • tamam boşan ama boşanmadan önce şöyle düşün o yuvayı kurana kadar çektiğiniz eziyeti düşünün bir yuva kurmak nelere mal oluyor bir yuva yıkmak iki kelime mantıklı hareket edin doğurcağın bebeğenin başkasınamı baba demesini istiyorsun herşey özünde güzel bence yıkma allah aşkına yıkma

0|0
    0|0
    • benim babam ona da babalık yapar muhtaç etmez kimseye sever torununuda

• senin yuvan ayrı babanın yuvası ayrı ben torununu sever veya sevmez diye bir cümle kurmadım bence siz istediğinizi yapın serbestsiniz saygılar iyi akşamlar mevlana lafı anlamayana laf anlatmak kadar zor şey yok derdi inanmazdım meğer doğruymuş

• Yazık be eşin dururken haram niye gider bir insan anlamıyorum birde sana çocuk veriyor o kadın be.

1|0
    0|0
  • ayrılmak hak ama affedersen daha iyi olur bekar anne olur neden olmasın gurur yüzünden çocuğunu başkasımı büyütsün bakalım nasıl büyütecek

0|0
    0|0
  • söylemen gerek

0|0
    0|0
  • Soylemeden bosanirsan mahkemede esinden cocuk yardimi isteyemezsin.

0|0
    0|0
  • Senin hayatin zor olur ancak secim yapman gerek zor var daha zor var. Bunu ayarlaman gerek

0|0
    0|0
  • Gercerli bir sebep degil ama Hamilelikten kaynakli esine soguk durduysan belkide o yuzden arayis icine girmis olabilir

0|0
    0|0
    • yeni öğrendim bir sorun yoktu

• Ilk alti ay anne sütünün onemi bir kez daha karsimiza cikiyor ya okuma yazman yok ya da okudugunu anlamada sorun yasiyosun o adam seni aldatmasinda napsin

• Algilamada zorlandigin yerleri yazarsan aciklamaya calisirim

• Aldatıyorum demez ki aldatan insan bekle biraz belki psikolojik sorunlar yaşıyordur işi yüzünden

0|0
    0|0
    • ben işler kötü gidiyor diye böyle olduğunu düşünüyodum öyle diyebilirdi başka kadın neden söyledi :(

• Sanırım zor olur 😞

0|0
    0|0
  • Bence solemelisin tamam yapmış bir hata hatta büyük bir hata yapmış ama çocuğunuZ olduğunu ona solemenden hem onu kendine getirir ve bida bole bir hata yapmamasını saglar

0|0
    0|0
  • Çocuğa yazık

0|0
    0|0
  • Onunla güvensiz bir ömür geçirmek mantıklı geliyorsa söyle gitsn

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Söyle çocuk babasızmı büyüsün

0|0
    0|0
  • Aldatilmak zor bir diygu yaa cok zorrrr

0|0
    0|0
  • bebeği aldırın diyeceğim ama istemeden bunu söylüyorum.. hiç bir can 'a kiyilmasi taraftarı değilim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aldatmanin tek gecesi mi olurmus abla 1 saat de olsa aldatmis olur. boyle mutsuz evlilik surmektense babanla yasa derim belki hatasini anlar sonra yine duzelirsiniz. bir tanidigimda yasadi bunu cunku

0|0
    0|0
Yükleniyor...