Dayımın oğluyla birlikte kalabilir miyim?

Ben yurtta kalıyorum. Dayımın oğlu evde kalıyor üniversite 2. sınıf öğrencisi. Dayım da birlikte kalabilirsiniz dedi. Ama çok bir tanışmışlığımız yok çocukken görmüştüm o kadar. Utanırım kalamam gibi 😕 nolcak? kalırsam yurt masrafım olmucak. Evde büyük dedi dayım ama utanırım ben bilmiyorum.

0|0
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• utanıcak ne var ki biraz rahat ol kuzenin sonuçta kuzenin rahatsız olmayacaksa sende rahatsız olmayabilirsin

0|0
    0|0
    • Millet çok terbiyesiz görüşler yapmış olumlu yapan çok az

• Evet haklisin

• kasıcaksan gitme çünkü eğer sen kasarsan karşındakide kasar yani gerilmenin anlamı yok rahat ol relax bu kadar cinsiyet ayrımı yapmayın

En İyi Kız Görüşü

• bence bu vesileyle tanışır kaynaşırsınız baktın çok surat yapıyor gidersin sende

0|0
    0|0
    • Erkekler çok kötü şeyler söylemiş goruste😕

• Uzak şehirlerde büyüdük babamla dayım eskiden tartışmışlar ondan araya soğukluk girmiş bunca sene

• hmm ozaman boşver ya çocuk belki tek yaşamak istiyordur arkadaşlarını falan rahatça getirmek ister sen yurda geç sende sonra eve geçersin...

Erkekler Ne Diyor 37

• Kardeş sayılır. Ben olsam kalırım yeğenimle. Ne olacak?

0|0
    1|0
    • Tanımıyorum pek 😕 çocukken gördüm sadece

• Önce bir tanışın o zaman. Kan çeker zaten anlaşırsınız.

• uzun zaman goremediysen riskli o kardes seyi ortada olmaz iliskiye girersiniz belki veya kelebekler ucusur icinizde who knows

0|0
    0|0
  • Kalabilirsin. Ne gibi bir sıkıntı olacak ki? Ama kuzenin sapığın önde gideniyse, tabi başka!

0|0
    0|0
  • dayının oğlu meselesi değil. ahlak meselesi de değil. sadece rahat edemezsin. aynı banyoyu kullanmak aynı odada oturmak filan. rahak kıyafetler giyemezsin.

0|0
    0|0
  • Kalma. Ateşle barut yan yana durmaz.

0|0
    0|0
  • Kardes gibi buyuduysen kal bence

0|0
    0|0
  • bence kalma akraba evliliği diye bir kavram duymadınmı sakıncalı bir durum cübbeli ahmet hoca olsa caiz değildir derdi tahminim

0|0
    0|0
  • kalırsın mikişecek değilsin ya kal tabiki iyi arkadaş olursunuz hatta ona kız ayarlarsın :D evlendirirsin hergeleyi :D

0|0
    0|0
  • Tanışırsın anlaşırsanız kalırsın anlaşmazsanız yurda dönersin.

0|0
    0|0
  • şimdi bacım dini açıdan sorarsan sıkıntılı bir durum sosyal açıdan bakarsakta çok fazla kuzenine yan bakan var nikah düştüğü için evelenenler var karar senin sıkıntılı bence D:

0|0
    0|0
  • Tehlikeli olur karsi cinsle ayni evde kalmak

0|0
    0|0
  • dayinin niyeti baska dikkat et

0|0
    0|0
    • Niye ki

• ne kadar kuzen de olsaniz Nikah dusen bir erkek aklinizda birsey olmasada ev hali sonucta birbirinizi acik goruceksiniz istwmedende olsa
      farkli seyler olabilir.
      Bu dedigim insandan insana degisir akraba olmasi onemli degil asil zihniyeeti istemedikten sonra akraba olmasanda erkilenmezsin ayni evde

• olsan bile

• Sana tek bir tavsiye, kalma.

0|0
    0|0
  • Kalma sakin ha

0|0
    0|0
  • Bu devirde babana güvenmiyceksin kalma masraftan daha önemli şeyler var. Masraf ne ki.

0|0
    0|0
    • Ayrıca biz erkeğiz bu ayakları iyi biliriz hiç bulaşma kardeş gibi büyümediyseniz olmaz o iş kısacası salla

• Bende pek sıcak bakmadim ama onlar kardeş olarak goruyor bizi ondan böyle dedi dayım.

• Başka türlü görüyoz diyecek halleri yokya hiç oralı olma bence.

• kalma yurda devam.

0|0
    0|0
  • Vallahi bunu bizden önce ailene danış, sonuöta bir erkek ve sen evin için de rahatça dolaşamıyacaksın dolaştıpın zaman da tahrik olacak. Ya da eve karı kız atacak bu sefer de sen rahatsız olacaksın

0|0
    0|0
  • kalırsın kkalırsın

0|0
    0|0
  • Devir kötü

0|0
    0|0
  • Ateşle barut bu dayı oğlu dinlemez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 10

• Önce bir tanış bakalım git bir kaç gün kal misafir olarak yanında. Aranızdaki muhabbet abi kardeş şeklinde mi olacak, kanka mı olacak, duygusal mı olacak bunu bilemezsin. Belki sapkınlıkları var kötü huyları var bunu tanımadan bilmezsin.

0|0
    0|0
  • Yok ya kalma dayinin oglu olsa da utanman gerek zaten

0|0
    0|0
  • sana bişey diyem mi kalma. kardeşmiş yeğenmiş bakma. aynı ev duşu var gecesi pijaması var yemesi var rahat edemezsin erkek bu illa bişeylere kalkışır. yurt masrafı öde derim ben. hem çok samimi de değilmişsiniz

0|0
    0|0
  • Kardeşin sayılır alışırsınız

0|0
    0|0
  • yeni bir ask mi doguyor ne? kal bnce ama tabi mantikli dusun

0|0
    0|0
  • Kalma

0|0
    0|0
  • Kalamazsinn