Boğa Kadını, İkizler Erkeği?

kadın 25 Nisan
Erkek 7 haziran
Aşk, sağlık, hayat ve hertürlü uyum hakkında görüşlerinizi alabilir myim?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• O astroloji fallarına ve geçim endekslerine aldanmayın.. İnsan geçimsiz olduktan sonra doğduğu tarihin hiç bir anlamı yok.. Ben 1 Şubat doğumluyum ama Ergin Ardıç denilen adam ile hiç bir huy benzerliğim yok.. O adam ülkesini bile satacak kadar aşağılık iken ben ülkem için canımı veririm.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Fala ve burçlara inanmam ve takılmam bu konuya. Bilimsel ve islami hiç bir değeri olmayan safsata dan ibaret şeyler ve boşa zaman kaybı. Üfürükçülük, büyücülükle eş tutulmuş ve ilam kesinlikle itibar etmeyin, uzak durun demiştir. Herkesin bir güzellik anlayışı, insani değerleri ve beğeni kıriterleri vardır. Hayallerimiz, beklentilerimiz, istek ve arzularımız var ve aşk... Bırakın her şey doğasında gelişsin. Tanıyın, tanışın ve fırsat verin, emek verin olsun...

0|0
    0|0
  • ikizler erkegi boga kadınının hakimiyetine girerse sonsuz mutluluk
    yoksa pek uzun sürmez

0|0
    0|0
  • Kadın sonunda erkeği vurur kadın hapse herif mezara:/

0|0
    0|0
  • Harika olur.
    Erkek tam ben gibi.

0|0
    0|0
  • Bu kişiler hakkında birşey bilmeden nasıl yorum yapacağız? Sırf doğum günüyle mi oluyor?

0|0
    0|0
  • boğa kadını kesin aldatır..

0|0
    0|0
  • İkizler keyfine göredir sıkmayacaksın soluğu başka yerde alır:)) kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • hiç anlamam o kadar

0|0
    0|0
  • Erkeğin yükseleni ne?

0|0
    0|0
  • Aldatma garantisi var

0|0
    0|0
  • Boga erkegi iyidir kendimden biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Wuwwww bence bunlarla alakasi yok

0|0
    0|0
  • Çok uyumsuz. Ben boğayım. Asla anlaşamam ikizlerle. Yengeç ya da akrep veya oğlak en uyumlu su.

0|0
    0|0
  • ayrilik yakindir

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...