Kapat

Hadi rica etsem bana bir fıkra anlatır mısınız 😢 ?

Gülmek istiyorum ben 💋💋

Güncellemeler:
@IRainmaN bilir güzel fıkralar aslında
Ffff

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Küfürlü ama kizmazsin inşallah. Bir adam varmış. Genç kızların korkulu rüyası. Gördüğü her genç güzel kızla yatarmis. Artık evlenmenin vakti geldigini düşünmüş. Ama evlendiği kızın namuslu olmasını istiyormuş. Yattığı kızlara penisini göstererek kim buna pipi derse onla evlenecekmiş. Biriyle yatmış penisini göstermiş sik demiş başkasıyla yatmış o da yaprak demiş yine başkasıyla yatmış o da yaprak demiş derken en son yattığı kıza penisini göstererek bu ne demiş kızda pipi cevabını vermiş. Adamda kızın bu cevabına sevinmiş ve o kızla evlenme kararı vermiş. Ve evlenmiş. bunlar evlendikten sonra adam yine penisini göstererek bu ne demiş pipi diye cevabını almış. Bir gün iki gün derken yine kız pipi cevabını vermiş. Birgün bu genç adam yine sormuş yine pipi cevabını almış. Genc adam Biz artık evlendik artık yaprak diyebilirsin demiş. Kızda vermiş sen daha yaprak görmemişsin:D :D umarım gülmüşsundur :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Temel almanyadan gece türkiyeye gelir memleketine vasıta bulamayınca lüks bir otele geçer "uşaklar baha bir yatak verun sabah erkenden gideçegum" der ve bir oda alır çıkar hemen yatar memeleketine gitmek için sabah erken kalkıp resepsiyona iner hesabı ister, resepsiyon borçunuz 400 dolar efendim der temel kafayı yer "olurmi geçe geç geldum yemek yemedum siz beni kazıklayısunuz" diye itiraz eder resepsiyon hemen hesabı göstererek O. P 200 Dolar S. P 100 Dolar H. P 100 Dolar toplam 400 dolar temel " ula bunlar nereden cuktı" der acıklama gelir efendim 200 Oda Parası 100 Sauna Parası 100 de Havuz Parası, temel hemen " ama ben bunları hepsinu kullanmadum" Kullansaydın efendim bunlar otel fiyatımızın içine dahildir der resepsiyon.
    Temel hemen bana bir kağıt kalem verin der ve verirler başlar yazmaya T. S. P 1000 Dolar O. Ö. P 400 Dolar K. P 600 Dolar diye yazarak resepsiyona verir alun buda benim heşabum bağa 600 dolar verceksunuz der " resepsiyon bu nedir efendim ne parası" deyinçe temelde dur açıklıyayım ( T. S. P 1000 Temeli S*kme Parası ) ( O. Ö. P 400 Otele Ödeme Parası ) ( K. P 600 Kalan Para )
    der Resepsiyon görevlisi şaskın bir şekilde ama efemdum biz seni s*kmedikki deyinçe temelde " s*kseyudunuz sabaha kadar otelde odadaydum" der 😄😄

0|0
    0|0
    • Yaaaaa bu çok terbiyesizce olmuş 😂😂😂🙈🙈🙈🙈🙈

• Çocuk peltekmis. Ögretmeni tahtaya kaldirmis ve tahtadaki "kedi sütü iç" yazisini okumasini istemis. Çocuk "tedi tütü it" demis. Ögretmen bagirmis ve dogru söyle demis. Çocuk yine "tedi tütü it" demis. Ögretmen acaip sinirlenmis ve çocugu dövmüs ve "dogru oku dedim sana sunu" demis. Çocugun artik canina tak etmis ve ". natini. ttimin tediti ittene tu tütü" demis.😄😄😄😄

• Harika teşekkürler ya 😂😂

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Buradamı okumuştum yoksa başka bir yerde mi hatırlamıyorum ama ilginç bir hikaye :))
    http://i.hizliresim.com/QMny1v.jpg

0|0
    0|0
  • Temel bir gün, İngiliz, Alman, Fransız ve İtalyan ile aynı ucaktaymis. Yolculuk yapmışlar...

0|0
    0|0
  • hadi bakalım uçkur tayfa iş başına :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır, anlatmam

0|0
    0|0
  • Birisi yolda gidiyormuş düşmüş ölmüş. s

0|0
    0|0
  • Aynaya bak...

0|0
    0|0
  • temel 1 alman 1 fransiz 1 de italyan ucaga binmisler temel ula yine mu siz da demis

0|0
    0|0
  • çok fazla biliyorum ama genelde biraz argolu oluyor :D

0|0
    0|0
  • Şu dudaklarını çek bi:)

0|0
    0|0
  • Eed analriyorm dinle

0|0
    0|0
  • Temel bir gün dursunu sikmişş dursun ölmüşş

0|0
    0|0
  • 70 lık dede bahçeden karısına seslenır. hanım suyu ocağa koy , karısı cevap verır nıyeee nıyesı yok oldu oldu olmadı çay demlerız.

0|0
    0|0
  • bir adam varmış gitmiş gitmiş ölmüş

0|0
    0|0
  • Ramiz dayı anlatsın youtubeye yazda

0|0
    0|0
  • Temel, Dursun'un evi önünde bağırmaktadır:

-"Ula Tursun evde misun?"

Dursun:

-"Evde değülum da!"

Temel:

-"Ula Tursun kapida bir çift çizme var!"

Dursun:

-"Olabilür benim uç çift çizmem var!"

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...