Suriyeliler de artık memur olabilecekler ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:http://iskurumu.com/mortgage-vatandaslik-verilen-suriyeliler-memur-olabilecek/

Bu da geçenlerde sorduğum sor :http://www.kizlarsoruyor.com/toplum-sosyal-iliskiler/q5327847-kpss-de-de-suriyelilere-kolaylik-saglanacak-mi

Ö
zel sınav yapacaklarmış bir de 2 kere 2 kaç eder falan diye sorcaklar heralde.

Artık bu devlet memurlarına derdimizi anlatmamız için arapça öğrenmemiz gerekecek.

100 bin kişi diyor bir de senin 100 bin yurttaşın işsiz kalsın sen git elalemi iş sahibi et.

Bu ülke de her gün bir habere ohaa yok artık diyoruz.

Düşünsenize bu sabah daha 4 suriyeli 3 yaşında çocuğa tecavüze yeltenmiş böyle adamların devlet memuru olduklarını.

1|1
7|16

En İyi Kız Görüşü

• Aynen birde öğretmen memur falan onları yapacakmış doktoru mühendisi falan... tamam da burada okadar okuyan öğretmen mühendis abilerimiz ablalarimiz ne olacak alım olmayınca boşta kalacaklar gondersinler ülkelerine ne bekletiyorlar

0|1
    0|0
    • Güzelim sence gönderecekler mi? Gönderseler gideceklermi sence? Orada iş yok, okul yok hiçbir şey şuanda geçmiş olsu nadamla sahiplendiler. TC vatandaşığına geçince demografik yapısı değişecek aynızamanda toprak satın alabilecekler; geçmiş olsun artık, oy verenler bir taraflarını yalasınlar artık.

En İyi Erkek Görüşü

• Özerlik kanunu çıkar yakında hıa... böyle işin
    kendi kanıyla yolunu çizen bir milletiz
    yardımsa yardım fazlasıyla yaptık diye düşünüyorum ama vatandaşlık fazla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayirlisi

0|0
    0|0
  • oldu olacak biz çıkalım ülkeden onlar kurulsun yerlerimize

1|0
    0|0
  • Yok artık , istemsiz güldüm 😂

0|1
    0|0
  • O kadar universiteli işsiz varken olmamalı kesınlıkle

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• ulan fazladan oy için memleketin içine ettiler be çık köprülere otobüs duraklarına artık görmekten sıkıldım ya otobüse biniyorsun 20 kişi geliyor mendil uzatıyor sahile iniyorum 1000 kişi varsa 850 si suriyeli vallahi sıkıldım ya huzur filan kalmadı

1|1
    0|0
  • Millet en sonunda suriyelileri avlamaya başlayacak.

0|0
    0|0
  • Konya hazir yuz olcumu en buyuk sehirken bence araplari ve arap kafasinda olanlari oraya kapatip ulke diye ellerine verelim ne bok yiyolarsa yesinler. Tayyip baskanlari olsun emine first lady ogullarida sultan olsun bizde kurtulalim onlarda.

Allah hesabini soracakm

1|0
    0|0
  • Akp bitmiştir bu saatten sonra benim gözümde onları kabul etmesi bile başlı başına bir hataydı

1|0
    0|0
  • Yakında imam da olabilirler hatta öğretmen bile olabilir dingil suriyeliler

0|0
    0|0
  • oahaa denilecek bir durum söz konusu değil bu alıştık napalım yapacak birşey yok siz ne derseniz diyin söz devletin milletin sözü anca ya kanunları değiştirmekte geçerli oda yine devlet tarafından ayarlanıyor milletin gözüne 2 madde sokup alttan kendilerine güzel madde buluyorlar yapıştır sonrası malum seçim devletimiz çoban milletimiz koyun istediği yere çoban sürüyor bizde malak gibi izliyoruz

0|0
    0|0
  • bir kulağımızın arkası kaldı zaten

0|0
    0|0
  • Vatandaşlığı alan millet vekili de olabilir, sen daha yeni mi öğrendin. 😂
    Vatandaşlığı destekliyorum ben.

0|0
    0|0
  • almanalrı türkelre yaptıgını yapıyorlar sanırım vatandaslık memurluk felan eger düzgün kişileri alıp geçersek sorun cıkma heralde bu arada devlet iyice bokunu cıakrdı bu işin ne kadar desteklesemde boka sardılar. d

0|0
    0|0
  • bizde her halde suriye falan gitcez

0|0
    0|0
  • Onu oy verenler düşüsünsün :D Guzel skyor iktidar, yola devam :D

0|0
    0|0
  • Allah belalarıni versin. Turkiyede o kadar bosta yuksek okul lisans mezunu varken sen ne diye suriyeliye o hakkı veriyorsun.

0|0
    0|0
    • oy verenler sağolsun valla nediyim :D Artık gülüyorum zevk alıyorum bunları duymaktan; bana dokundugu kadar dokundu, yıllarca akplilerin psiliğini çektim şimdi sıra onlarda...

• @aliatabak121212 valla kardesim inan sana bunu diyeyim sırf bu pislikler hakszlıklar yuzunden tr den ayrldm yurtdisina yerlestim tek basima su 25 yasimda

• İşte bende geliyorum; ne bok halleri varsa görsünler şimdi akçılar ulkeden kaçıyor derler; N*h kaçıyoruz kendilerinin sonuçları biz çekemeyiz kusura bakma bir kere oy verdiysem eşşek gibi kalırdım. Çeksinler dursunlar mına kodularım... Geçen gun super ekonomi super güç diyen vardı halen...

• Hay onların ben

0|0
    0|0
  • Yakinda domaliriz onlara merak etmeyin

0|1
    0|0
  • hayırlısı olsun derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...