Suriyeliler yüzünden Türk kızını/erkeğini kaptırma korkusu yaşıyor musunuz :D?

Suriyeliler yüzünden Türk kızını/erkeğini kaptırma korkusu yaşıyor musunuz :D ?
Bizim güzel kızlarımız suriyeli erkeklere bakmıyor bile ama erkekler suriyeli kızlara aşırı talep gösteriyor. Özellikle evlilik konusunda suriyeli kızlar daha tercih edilir oldu. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Bir pembeli de korkusunu bu şekilde dile getirmiş :D

1|0
24|40

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Suriyeli kadınlar savaştan çıktı ve yardıma muhtaç. Erkekler de bu durumdan faydalanıyor, köle arıyorlar resmen.

3|0
    0|0
  • Türkiye'de erkek nüfusu yüksek. Endişeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • belki çok zenginlerdi ama tüm zenginlikleri yok olunca aza kanaat etmeye başladıkları için Türk erkeklerde onlarla yuva kurmak istiyor onların istekleri bizimkiler gibi yat kat araba üstüme eve demiyorlar evlilikler maddiyat odaklı kurulursa yürümez belki bu yüzden Türk kızlarının kendine gelmesi gerek bence

1|0
    0|0
  • En büyük korkunmu bu :))

1|0
    0|0
  • Suriyeli eğitimli eş bulursam evlenirim oda zor yani yine Türk'le evleneceğim eğitimsiz kesim evlensin babana onlara 3-4 eş lazımmış

1|0
    0|0
  • Ne alaka, gidip onlardan birini tercih edenin aklına şaşarım.

1|0
    0|0
  • Dunyada son kiz suriyeliler kalsa yine de evlenmem sahsen

1|0
    0|0
  • Türk kadını yüksek karakterlidir ve yine yüksek karakterli bir Türk erkeğiyle birbirine yakışır

1|0
    0|0
  • yiooooooo öyle bir korkum yok

1|0
    0|0
  • Dunyada son kiz suriyeliler kalsa yine de evlenmem sahsen

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • hayır..
    bizim kızlarımız bakmaz ;)

1|0
    0|0
  • Eğer Suriye değil Ukraynadan bir göç dalgası yaşındaydı Türk kızlarının vay haline inan birçok yuva yıkılırdı Ukraynalı kızlar ile Türk kızlarını karşılaştırmaya gerek bile gormuyorum :D

1|0
    0|0
  • Kendinden emin olan kimseden çekinmez

1|0
    0|0
  • Hayır yaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Öyle bir korkum yok. Ha çok istekliyseler buyursunlar.

1|0
    0|0
  • Hangi şehirde oluyor bunlar?

1|0
    0|0
  • Hımm farklı bir bakış açısı hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • Beter olun inşallah...

1|0
    0|0
  • Kendine Suriyeli kız bakanlar belasını arıyor mevlamdan. Tez zamanda kavuşurlar diyeyim... =)

1|0
    0|0
  • Bu konuyu düşünmem lazım

1|0
    0|0
  • düşünmedim hiç bu zamana kadar

1|0
    0|0
  • Bu suriyeliler bakalım ilerde daha ayak bagı olacak bize

1|0
    0|0
  • Wowowo suriyeli askajsk.
    Ya yok Türk kızına kimseyi değişmem ben:)

1|0
    0|0
  • Yok yok türk kızları zevkini rengini bilirse türk erkeğini kaptırmaz

1|0
    0|0
  • Benden uzak olsunlar yeter

1|0
    0|0
  • Öyle evet çünkü gözleri yüksekte değil.

1|0
    0|0
    • tabii evlen de gör :))

• Kiracılarımızın hepsi suriyeli hatta uzak bir akraba komşu kızını istedik. Gözleri yüksekte değil çok yakından görüyorum isteme olayında ben de vardım.

• Gözüm yok ama suriye kızları da başka güzel oluyor yaa süt gibiler..

1|0
    0|0
  • Benim olmayan şeyi kaptırma korkusu yaşamıyorum

1|0
    0|0
  • kısmet ama bizim kızlarımız daha akıllı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 24

• Hayır türk erkekleri defolup gidebilir kime bakarlarsa baksınlar sdfa iskandnav erkekleri gelsin sdfg
    67.media.tumblr.com/.../...36YeaR1tbdi71o1_500.jpg

2|1
    0|0
  • hiç öyle bir derdim yok umrumda değil ne yaptıkları.. O kızlar çaresiz ve mağdur gözü açık değil bana kul köle olur diye tercih ediyor birçok ezik psikolojideki erkek.. He şu var kimseyi kaptırma korkusuyla yaşamıyorum benim olan beni zaten gelip bulacak

1|0
    0|0
  • Yoo nasip kısmet bende beğenirsem kafama uyarsa Suriyeli bir karşı cinse bakarim beğenirim belki evlenirim onlar korksun ben ne korkucamSuriyeli kizlar mecburdur kuma da getirirm kabuk eder düşüncesinde olan sığırlarda var bir kadına cok baktılar kumalar kaldı ey Allahim kadınları bir konustursak yataktan nefret ediyorlar saniyelik kurban oluyorlar yazıkl... evlenmesem ne olur evlenenleri görünce hayattan soğuyorum yemin ederim , hayırlısi :)

1|0
    0|0
  • Suriyeli kadinlar cingeneye benziyor. Turk erkekleri yine zevksizliklerini konusturmuslar demek :)

2|1
    0|0
  • Suriyelilere yar olacak , bizden değildir zaten...

1|0
    0|0
  • Öyle korkacak değilim de olabilitesi var yani :D

1|0
    0|0
  • Bizim erkeklerimiz bakmazlar ❤😂

1|1
    0|0
  • Hayııır

1|0
    0|0
  • Çok isteyen gitsin. Salla.

2|0
    0|0
  • illaki bir Turkle evlenmek zorunda degil ki ama Turklerle gonul eglendirip yabanciyla evlenirse buna bende kizarim

1|0
    0|0
  • Suriyeli kızlarla evlenen türk erkekleri normal ve hoş gözle kesinlikle bakmam... ama Korkum var mı diye sorarsan hayır yok bende yabancı erkek bulurum hem çok daha iyiler😙

1|0
    0|0
    • @yine-ben arkadaşım sen niye sinirlendin şimdi? ben kimseyi tehtit etmiyorum ama kendimide illa türk erkeğiyle evlenecem diye kısıtlamıyorum. Kaldıki yabancılarla evlenenlerin çoğu türk erkeğiyken türk kadınları yabancı erkekleri isteyince mi hain oluyor? ayrıca evet birçok konuda türk erkeğinden daha iyiler. Kusura bakma ama müslüman olup kadına değer vermeyen şiddet uygulayan bir Türk erkeği yerine müslüman olmasa dahi kadına nasıl davranması gerektiğini bilen , iyi anlayışlı bir yabancı erkeği tercih ederim. Elbette iyi Türk erkeklerine asla lafım yok.

• Tamam ruslarla kıyaslayın ama suriyelilerle yapmayın etmeyin. Arada var 1-2 güzel ama %100 eminim bizdeki güzel kız sayısı onlardan çok daha fazla. Görüyoruz etrafta, göz var nizan var.

1|0
    0|0
    • @MR-HOLMES Şaka mı bu? Sen yenisi belli :D Bir aralar varya burası rus kızı türk kızı karşılaştırmasından geçilmiyordu. Birazcık azaldı şükürler olsun ki.

• Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı der bir pembeli ❤️😀

1|1
    0|0
  • Aynen biz aval aval bakarken kapacaklar güzelim çocukları 😂😂

1|1
    0|0
  • yooo benım olmayan her turlu gıder

1|0
    0|0
  • Kime kime talip olursa olsun :D amaan

1|0
    0|0
  • Ay sacmalama ya komik sadece

1|0
    0|0
  • Turk erkekleri bu kadar mi yokluktasiniz? Suriyeli ne abi gidin rusla evlenin

1|0
    0|1
  • Aynen ya

1|0
    0|0
  • Böyle bir korkum olmadı
    Türk erkeğini yani sevdiğim olduğunda kaptirmam suriyeli'ye:))

1|0
    0|0
  • Hayır. Sevgili olabilir ve evlenebilirler.

1|0
    0|0
  • kızlarımız ezik değilse hiçbiri bakmaz. erkeklerse suriyeli kadınların pasaklı hallerine katlanamaz.

1|1
    0|0
  • kusura bakmada çingene benziyolar

1|0
    0|0
  • Ülkede damacana bile şaapan varken bir suriyeliler kalmıştı zaten diyerek kendimi motive ediyorum.

1|2
    0|0
    • Yabancı memlekette araba eksoz borusu ilede var.:) Damacana neki:)

• @mgunes 😂😂
      Ne biliyim dayıya sor jsjskx
      Nasıl bir yokluksa !!

• Öyle deme gel bide bize sor sen o yokluğu :( Çok kötü bir durum hipnoz gibi etkisi altına alıveriyor.

Yükleniyor...