Trafikte bu konuda ne kadar duyarlısınız?

Lütfen çarpıp kaçmadan önce düşünün çarptığınız bir insan olsa yine arkanıza bakmadan kaçar mıydınız o da bir canlı unutmayın onun da yaşamaya hakkı var. Bu konuda ne kadar duyarlısınız?

0|4
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bizde kimse insana değer vermiyor hayvanın ne değeri olur ki.. Ancak o deyyusa sorsan camiye gider ve Müslümanım der...6 Tane Balkan ülkesi gezdik o kadar yol gittik bir tane hayvan ölüsüne denk gelmedik.. Yolda yaya geçidine adımını attığın anda trafik duruyor. Sen geri çıksan bile şöför geçmeni işaret ediyor.. Aynı bizde ki direksiyonda ki elbiseli konuşan hayvanlar gibi.

0|4
    0|0
    • Dayı Müslümanlığı niye elestiriyosun ne alakası var hayırdır?

• Amca kurduğun alakaya bakar misin durduk yere bu tür yanlışları niye islamiyetle bagdastiriyosun. Bende Müslümanım ailemin iki tarafında aşırı dindar ve bugüne kadar karınca bile incitmedik ben medresede yetiştim kardeşlerim de kuzenlerimde medresede yetiştik ama bugüne kadar ne düşmanınız oldu ne kötü bir olayimiz oldu hickimseye hiç bir canlıya zararını dokunmadi. Çocukluktan beri içip içip sağa sola saldıran çok insana denk geldim ben anlamıyorum neden oylelerine değil de müslüman insanlara laf ediyorsunuz bu kadar gevşek dusuncesiz olmayin

• @Ankarasız Bizim bahsettiğimiz Müslümanları sende biliyorsun Allah diyerek malı götüren kul ve yetim hakkı yiyen deyyuslar.. İŞID gibi El kaide gibi Yahudi boku yiyen deyyuslar.. Arap kaşığı ile Yahudi boku yiyen deyyuslar.. Benim babaennem kuran hocasıydı benim öğrendiğim din şimdi yok şu anda putperstlik var. Ben Arap değilim Türküm ibadetimi de türkçe yaparım.

En İyi Kız Görüşü

• Insanlara bile carpip birakiyolar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• karşılanmasa nolucak ya hayvanında bir canı var paranıza düttürmeyin şmdi

1|0
    0|0
    • Bazıları parayı düşünüyor bilmeleri için paylaştım.

• Sigorta karsılıksız yapmıyor, karsı tarafa zarar verdiğin için sene sonu, ödeyeceğin sigortaya farkı yansıtıyor, tabi yansıtılan fark sigorta sirketine baglı, sürücülerin çoğu sırf bu yuzden carptıkları arabalara bile zor bela rapor tutuyorlar, yani ülkemiz için bazı şeyleri uygulamak zor önce kurallara uymalı saygı göstermeliyiz

• Türkiyede böyle birşeyi yapacaklarına inanmıyorum. Sağlık merkezinden randevu alıyorsun adamlar geçersiz dedikleri bile oluyor.

1|1
    0|0
    • Bende sizin gibi düşünüyorum ama hersey para değil tabi...

• @SelçukluDev eskiden böyle değildi burası. Şimdi 3 kuruş için insanı hastaneden atıyorlar ya

• Evet aynen öyle, eskiden belki kuyruk vs vardı ama, devlet kimseyi ayırmazdı, şimdi ise insanları sınıflara böldüler, özel hastane ayrımı kalktı dediler, gidiyorsun sadece muayne için bile 60 tl istiyorlar, vatandas zaten tüm gün bu paraya hatta daha aza calışanlar var, ama devleti yönetenlerin böyle bir düşüncesi yok, vatandasta eskiden hastaneye gidemezdik, şimdi hepsine gidiyoruz diyenler var oldukça düzelmez bu sistem,

• Öyle okuzler cok hayvanlar insanlardan değerli benim gözümde ihanet etmezler benim bütüne bir çok kopegim oldu hepsi o kadar sadikdiki ailem onların çeyreği kadar sadık olmadılar hayvanın karnını doyur sev seni ölene kadar unutmaz sadık kalır ama insan öyle vefasizdir ki yüzlerce binlerce iyilik Yap unutur aramaz sormaz

1|0
    0|0
  • dikkat ediyorum hayvanlardada bir can var ayrıca..

1|0
    0|0
  • Daha carpmadım kanks

1|0
    0|0
  • Malesef çok oluyor bu olaylar insanlara çarpıp kacanda cok

1|1
    0|0
  • Arabayla çizdiğim park hallindeki arabaya iki kere numaramı bıraktım arasın yaptırayım diye. Ama arayıp yaptırtmadılar sağolsunlar. Kaza durumlarda kaçmamalıyız

1|0
    0|0
  • Vicdansızlık hat safhada olduğu için rahatsızlık bile duymayanlar var. Bugün salak bir kumruyu bekledim devam etmek için.. Ben mi anormal'im , umursamayanlar mı bilmiyorum artık hiçbirşey.. Can'a değer verilmiyorsa, insanlık silinsin yeryüzünden...

1|0
    0|0
  • ne olursa olsun bizim ülkemizde bu duyarlılık yok. Bu çarpılan insan da olsa hayvanda olsa çarpan kişi hayvan olduktan sonra farketmiyor

1|0
    0|0
  • Kertenkele carpmiyacam diye uçurumdan yuvarlaniyoduk az kalsın.

1|0
    0|0
  • Benimde kopegim var haliyle duyarlıyım

1|0
    0|0
  • İnsanlar zalım

1|0
    0|0
  • yararlı paylaşımın için teşekkür ederim..

1|0
    0|0
    • Rica ederim ben teşekkür ediyorum umarım faydalı olur.

• İnsan olan bırakıp kaçmaz

1|0
    0|0
  • Ben kamlumbağa yı karşıdan karşıya geçireyim derken Damperli çarptı arkadan 😞😞😞😞😞😞😞😞😞

0|0
    0|0
  • Bu fotoğrafın fotomontaj olduğunu biliyor musunuz?

0|0
    0|0
  • Yaya olarak bile carpiyorum

0|0
    0|0
  • Bunda zihniyet nerde adam olan götürür

0|0
    0|0
  • en iyisi çarpmamak
    milli sözümüz yavaş gitmek öldürür

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlarında canı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...